Cum imi recuperez parola de Yahoo??

Cum imi recuperez parola de Yahoo?? | Autor: madaluta

Link direct la acest mesaj

Nu stiu ce s-a intamplat cu contul meu pe yahoo, dar nu imi mai este recunoscuta parola si nici raspunsul la intrebarea secreta cu ajutorul careia as fi putut sa mi-o recuperez .( il suspectez pe fi-miu de modificari prin contul meu, dar oare la 3 ani e capabil de asa ceva? alta explicatie nu gasesc...)
Stiti cumva vreo alta metoda de recuperare? am foarte multe mailuri importantepe care nu vreau sa le pierd, plus intrega agenda...
va rog mult sa ma ajutati daca stiti...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Nu ai alta metoda, din pacate. Daca cineva a intrat si a schimbat parola (un copil de 3 ani sigur nu poate), contul e pierdut. Vezi poate scrii incorect parola, poate pui majuscule sau poate iti amintesti corect raspunsul la intrebarea care te ajuta sa recuperezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Mai potzi "spera" ca cei de la yahoo sa ai pb, asa cum s.a intimplat prin toamna si cidn, timp de mai bine de 3 sapt nu am putut sami activez contul. Nu am fost singura in aceasta situatie,mai stiu inca cel putin 2 persoane care au intimpinat pb asta. Dupa o perioada de timp, si-a "revenit".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Daca folosesti mozilla incearca sa deschizi cu intenet explorer sau invers.
Intradevar, eu stiu de acum 1.5 ani ca au fost probleme.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dinubebe spune:

Eu zic sa incerci si cu serviciul de suport al yahoo. Scrie-le un email, explica in detaliu ca ti-au fost schimbate niste setari ale contului, dar ai grija sa probezi ca este vorba de contul tau (ce parola ai avut, ce raspuns ai selectat pentru intrebarea secreta, cand l-ai accesat TU ultima data, si, ma rog, orice detaliu consideri necesar despre contul tau de email, poate chiar ip-ul calculatorului - daca e unul singur - de pe care ti-ai accesat emailul).
In orice caz, atunci cand au loc modificari voluntare in contul de email yahoo, serverul de la yahoo iti notifica asta pe email. De aceea iti recomand sa utilizezi si o casuta de email alternativa, de preferat cu o parola diferita de primul cont de email, ca sa poti fi la curent cu eventualele modificari, facute de tine sau nu.

http://loredanadinu.wordpress.com/2010/02/15/lasa-ti-semnatura-pe-o-fapta-buna/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

va multumesc mult de tot, dar din pacate n-am rezolvat nimic...

Mergi la inceput