Goldie Pants - 30

Goldie Pants - 30 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj




Goldie Pants - 1
Goldie Pants - 2
Goldie Pants - 3
Goldie Pants - 4
Goldie Pants - 5
Goldie Pants - 6
Goldie Pants - 7
Goldie Pants - 8
Goldie Pants - 9
Goldie Pants - 10
Goldie Pants - 11
Goldie Pants - 12
Goldie Pants - 13
Goldie Pants - 14
Goldie Pants - 15
Goldie Pants - 16
Goldie Pants - 17
Goldie Pants - 18
Goldie Pants - 19
Goldie Pants - 20
Goldie Pants - 21
Goldie Pants - 22
Goldie Pants - 23
Goldie Pants - 24
Goldie Pants - 25
Goldie Pants - 26
Goldie Pants - 27
Goldie Pants - 28
Goldie Pants - 29

Show Must Go On

Mrs. Danat Classy MJ
Mrs. Adrianka J. Forever
Mrs. Lisa Bad J.
Mrs. Purple Jackson
Mrs. Iona Rock Jackson
Mrs. Anka BlueShirt Jackson
Mrs. Cory dangerous J.
Mrs. Oana N. MLover Jackson
Mrs. JoAnn Ebony Jackson
Mrs. Alexia MJ
Mrs. Maira J. Jackson (astrojunkie)
Mrs. Motanik Millenium J.

and the one and only...Miss Dirty Diana mj_girl

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple, iona, mj? pierdeti defilarea lu ebony?


sau de fapt voi sunteti cu ochii pa vecini sa ii mai pescuiti unu la iona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetelor io si domnul va dorim noapte buna

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

purple, iona, mj? pierdeti defilarea lu ebony?


oana, de regula, iona nu pierde nicio defilare......chiar daca o vede in reluare a doua zi...

nu stiu mj si purple ce fac....cred ca au alunecat pe undeva...na, daca umbla cu okii peste gard....la vecini..

..de anka mi-e frica sa mai intreb...probabil s-a inzapezit de-a dreptul.....ankaaaaa, vrei ajutor? ca venim...

joann, noapte buna.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Cum sa ratez asa ceva...de fi la re e bo ny
Eram ocupata, faceam faintiuning la sporty tv. De azi e in grila mea de programe
Am trecut azi si pe la spa...vad ca totul merge conform planului, desi avem o cleenta nemultumita momentan, dar nu de servicii ci de un prestator .
Am vazut azi ca au fost clientele programate la white-washing si ca pe maine si-au facut programare pt. hot dark chocolate.

De renii lu' iona nu se mai aude nimic? Tot in poiata sunt, nu? Ce ati zice sa le facem si lor niste oameni de zapada, daca tot am inceput si inca ninge? Dar, asa potriviti pt. ei.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetili da repede va mobilizati cand e vorba de botez...deci ati facut cunostinta cu CTumeu

oana mi se pare miete revulutioneziimpotriva mea?ai luat lectii de la revolutionarusi cre ca vrei neaparat sa ajungi la prison.....sor'meae casatorita cu magic fingeru dar sporty rainy si Ctr sunt tot ai ei .....eu..iona nu-i am decat pe doctor prisonu si era normal sa vreau si eu un CT cum e normal sa imi mai iau unul ca doar nu sunt mai fraiera dacat ea....iar cazarea chiar nu e o problema

despre sedinta free la dark chocolate pt.JoAnn sunt de acord...chiar de 2 ori pe saptamana dar,depinde de costumili cu care il scoate la defilare pe ebony

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

da da da
sa facem oamini de zapada si pentru reni...ca de cand i in poiata saracii...sa se bucure si ei purple

cand incepem?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

meyyyy aia e defilare la voi? io nu sunt multumita

lu purple de fapt cre ca ii e dor de renees si vrea sa faca oameni de zapada impreuna

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu nu direct interesata decat de sporty. Nu ma bag in alte chestiuni.
Acum m-a prins valul oamenilor de zapada....si al brazilor de Craciun...nu ma mai pot opri.
Da' ce credeai.. ca la reni facem oameni albi, normali, cu palarii violet? Le facem asa, mai de criza...ca nu este destula zapada...dar merita si ei acolo vreo 3-4-5 reprezentati negriciosi.
Credeti ca in loc de palarii le gasim ceva inlocuitori?

(Mai trebuie trecuta pe maine la spa si mama leone)






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

zii grea maine la spa, sa fiti toate la post...m-a sunat acu o urgenta musai vrea sa se relaxeze o cleenta, asa ca e mare inghesuiala maine deci o sa avem profit sanatos pentru cadourile de mos

iona..zici ca nu e defilare aia? na ia exemplifica-ne tu aci una...sa videm

purple eu am renuntat la sporty tv o vreme....ca am o ocupatie cu un tanar venit p'aci la sandvisuri si ciocolata calda

lisa faci tu make-up pentru ominii aia destinati renilor? te ajut si eu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor.Buna dimi.
Acu daca tot imi place mie dark chocolate sa va arat marca mea preferatasau www.mtv.co.uk/files/imagecache/gallery_wide/2009/03/04/michaeljackson_thriller.jpg" target="_blank">ambalata asa ok? Si sa nu veniti acu sa ziceti ca stii...tot aceasta marca o folosim si noi la spa sau alte alea ...
Ca iona si sister repede ii mai gaseste...
iona, adica nu iti placu defilare lu ebony??..pai pe frigul asta, ce vrei ,si asa a schimbat 3 costumatii...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput