Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 3

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Bulinuta . Nu te necaji, sunt sigura ca in sufletelele lor au inteles, numai ca nu se pot exprima.
Gandeste-te la ceilalti care s-au bucurat vizibil
Intr-adevar, cei de la dgaspc nu au procedat corect, dar asta e situatia cu oamenii




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

vremea asta mi-a stricat toate planurile ...imi place zapada dar...am fost aseara si am luat dulciuri, sampon, sapunuri, dero, det lichid, det vase, clor si sunt in masina ...noroc ca am maisna mare...am dat comanda de cozo ptr maine dar nu cred ca pot sa merg maine la mironesti...ufff imi trebuie un 16 (4x4)

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bulinuta

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Asa de rea e vremea in RO?!??!?!
Acum am ajuns acasa si nu m-am uitat pe net pe nici o stire despre Ro...pfff...
Imi pare rau Bulinutza ca te zbati atit, si nu te ajuta nici vremea, dar sper sa razbati pina la urma, cand o sa poti...



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

e cam jale...acu tre' sa plec acasa si mi-am preconizat cam 2-3 ore...e strat de gheata pe jos si iar sunt surprinsi ai nostri

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Aha, eu m-am uitat acum pe webcamuri din Bucuresti si pareau strazile negricioase (adica mi-am imaginat ca au dat cu ceva si se circula normal), si in rest, se vedea alb pe partea cu iarba si pomi.
Inteleg ca e mai urit decat se vede

Scuze de offtopic



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:


e cam jale...si prin bucuresti mai e cum mai e...dar in afara e dezastru...astia vor sa inchida drumurile...a plecat fretele meu azi la serv pe centura la 7 jumate si la 8 si 2o abia ajunsese in bragadiru...iesise prin jilava deci cam 10 km

o sa vb cu domnul de acolo sa vedem cum facem ca nu ma pot aventura pana la mironesti in cond in care o parte e drum cu asfalt si o parte e drum de tara pana acolo

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

am vorbit...o lasam pe vineri-sambata, mai nasol e ca eu am cumparaturile in maisina...bine ca nu am luat si cozo...o sa gasesc o solutie sa vad ce fac

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Bulinuta suntem alaturi de tine.

A primit buggy si banii de la noi...maine va avea loc actiunea organizata de ea. Probabil ca ne va trimite si poze

Merry Christmas




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput