Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 3

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bulinuta si Buggy, jos palaria in fata voastra ca va ocupati de aceste actiuni. Ma bucur tare mult ca am putut contribui si noi si sunt sigura ca Michael ar fi mandru sa stie ca ne-am mobilizat asa in numele lui.

Sper sa fie doar primele dintr-un sir lung de proiecte ale fan clubului DC MJ. Bravo fanelor, pt tot!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Purple multam si eu ca ai trimis banii catre Batrini. Am vazut ca ai postat si acolo

Daca eram in Bucuresti acum, mi-ar fi placut sa o pot insoti bulinutza la copii sau pe buggy la batrini, din pacate distanta nu imi da voie



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

raportu
am fost aseara cu mj girl si am cumparat haine pentru cei 9 copii de la turnu si dulciuri si sucuri pentru toti copii.
mai raman fructele pe care o sa le iau azi sau maine...diseara fac pachetelele si sambata de dimi o iau din loc
pup fetele

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mj Girl, Bulinutza



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata fetele
am facut pachetele aseara si am luat si fructele...totul epregatita maine pe la 9 decolez :D

sa va povestesc o faza de aseara cu piticu: ii spun eu ca o sa mergem la niste copilasi care nu au paritni etc...la care el zice: dar bani au mammi? eu ii spun ca nu au ca de aia le ducem cate un cadou...la care el zice: uite cum facem: cand se umple pusculita mea o sparg si le ducem lor toti banii din ea ca io am detsule jucarii sa isi ia si ei

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Bulinutza dragul de el (si fii-miu are apucaturi dintr-astea si tare ma incalzeste la suflet ca e asa ).



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bulinuta jos palaria
iar despre piticul tau, toata admiratia si dragostea. daca vede si simte la tine atata daruire pentru cei ce au o soarta mai putin blanda, e clar ca si el va fi fel ca tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

danat oana
am mai primit niste bani si mai am o promisiune de 500 lei...daca vin si aia ma duc si la batrani saptaman viitoare ...au ramas doar 55 din 59 cati erau de Paste :(

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buli, m-a impresionat tare mult ce ti-a spus piticul tau. Bravo tie ca l-ai crescut asa de frumos. Ai tot dreptul sa fii mandra de el dar si de tine caci esti o persoana minunata.
Asteptam detalii maine, sa ne povestesti cum a fost. O sa fim toate acolo, cu tine, in gand.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata fetele
eu aseara am ajuns acasa caci am mers spre tara dupa Alexandria...
m-am cam suparat acolo ...la una din casele de copii unde erau 10 copii cadourile au fost...aiurea...ei eerau saracii legume si m-am ratoit la cel de la dgaspc ptr ca nu mi-a spus situatia lor...puteam sa le iau lapte praf biberoane, castronele altceva...ceilalti unii s-au bucurut mult, unii s-au speriat de noi dar pe urma au vazut ca le aducem dulciuri si ne-au transmis pusi ...per total sper ca au fost bucurosi macar 41 din cei 51...au ramas niste bani si o sa fac un mail dar un pic mai incolo sa vedeti depsre ce e vorba
va pup fetele

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput