dr Dima din Polizu

dr Dima din Polizu | Autor: aurami

Link direct la acest mesaj

Un medic cu totul deosebit. Profesional este extrem de responsabila,simte diagnosticul corect intotdeauna pt ca are har pt aceasta meserie(pe langa competenta demna de toata admiratia).Am avut mare incredere in dumneaei din clipa in care am cunoscut-o si timpul mi-a aratat ca nu am gresit.Nasterea cu dr Dima este cea mai frumoasa experienta pe care am trait-o.Am simtit ca m-a vegheat si m-a ajutat propria mam#259;.Cand am avut alte pb de sanatate m-am simtit in siguranta alaturi de dumneaei si am fost sigura ca nu mi se poate intampla nimic rau (si ce mult a contat pt mine!!!!).Este calda,intelegatoare,rabdatoare,m-am simtit ocrotita si norocoasa ca sunt pacienta dumneaei.Nota maxima posibila!!! ....pt ca nu cred ca poate fi egalata usor.A ramas definitiv in sufletul meu ca cel mai bun dr. si cel mai minunat om pe care l-am intalnit.Din cand in cand Dumnezeu mai trimite pt noi cate un inger pe Pamant(asta e sentimentul meu de multe ori).Stiu ca depinde de perceptia fiecaruia,de...empatie....de multe.Eu asta simt si pt mine e suficient.Ii multumesc ca exista si pe aceasta cale . Aura

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurami spune:

*mama

Mergi la inceput