interioare ANL

interioare ANL | Autor: A.C

Link direct la acest mesaj

Buna,fetelor.Sunt interesata de cum arata interioarele in blocuri ANL.Am depus si noi dosarul si asteptam raspuns.Blocul e gata in orasul meu si sunt curioasa cum arata apart.cu 2 camere.Daca bucataria e mare sau nu,cum e baia,sufrageria,chiar si interiorul scarii unui bloc.Cine are poze si le poate posta aici...m-ar ajuta enorm.Am cautat si pe net dar n-am gasit decat exterioare,atat.
Multumesc !
Alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Asa sau www.realitatea.net/tencuiala-cade-in-casele-anl_60143.html" target="_blank">asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Multumesc dar cred ca n-ai inteles mesajul meu.Nu aveam nevoie de acele imagini.Ma refeream la cu totul altceva.
Multumesc oricum pt.stradania ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

pai din imaginile alea iti poti face o idee de cum e in interior
oricum...capcaunul cred ca vrut sa sublinieze altceva.

Ana & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Nu-i musai sa fie facute blocurile de ANL ca sa fie finisate prost sau sa foloseasca materiale ieftine si proaste. Normal ca toti incearca sa fac economie.
Referitor la intrebarea ta, nu cred ca este un model standard de bloc, ca si dimensiune a camerelor. Eu am fost in multe blocuri facute de ANL si erau marisoare. Oricum tendinta e de marire. In ultimul bloc am fost prin vara, era in constructie si camerele erau imense si pretul mult prea mare ptr anul in care ne aflam. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu cei la care ti-ai depus dosarul sa vezi ce au in plan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Multumesc ,ellinia pentru singurul raspuns serios.Da,asa am auzit si eu ca sunt camere mari.Vroiam mai in detaliu...Poate cineva care locuieste in bloc ANL poate posta niste poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui A.C
Multumesc ,ellinia pentru singurul raspuns serios.Da,asa am auzit si eu ca sunt camere mari.Vroiam mai in detaliu

Interioarele mai mari au tavane mai mari. Si tencuiala mai grea ...

Acum serios, tu astepti ca userii din satu mare, din jimbolia sau din botosani sa-ti spuna cat de mari sunt camerele in tulcea? Nu-i mai simplu, decat sa te bazezi pe ce trancanim noi pe-aici, sa te duci in persoana cateva strazi mai incolo si sa vezi cu proprii ochi cum stau lucrurile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

eu am vazut intr-un oras din Dambovita doua tipuri de apartamente in blocuri ANL:
unul era decomandat cu camerele relativ mari
unul era tip vagon iar camerele erau mai mici
plus ca in blocul unde este ap decomandat sunt si garsoniere si ap cu doua camere cu o suprafata mai mica (de fapt cred ca in fiecare bloc sunt mai multe tipuri de apartamente)
Ce am vazut comun la ele este ca au gresie (unul cu gresie albastra,altul verde), faianta, in camere este mocheta (in unul albastru inchis, in altul verde inchis), obiectele sanitare si usile de interior arata destul de bine.
Ideea e ,cum a spus si capcaunul, ca nu se aseamana apartamentele de la un bloc la altul,d-apai de la un oras la altul.Cel mai bine ar trebui sa te interesezi in Tulcea. Si la o adica ce conteaza asa mult cum arata in interior, ca oricum iti faci cum vrei...casa sa fie.

Ana & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Multumesc.Eu credeam ca sunt camere tip.N-am stiut ca fiecare judet cu planul lui.Oricum,capcaunule,daca ai fi fost mai putin acid,ar fi fost mai bine.
Am mers cateva strazi mai incolo,cum spui tu,dar de intrat inca nu se poate intre.In afara de exterior,n-ai ce sa vezi.
Da,asta ma interesa,daca e tip vagon sau decomandat ,daca sunt cat de cat camere mari ...etc...
Multumesc,anaemi pt.detalii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

...nu se poate intra....( scuze)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Si apropo,pentru ce este forumul?Nu ca sa discuti despre una,despre alta.sa-ti dai o parere,sa mai afli ceva nou...???Cu ce am gresit ca am intrebat ceva???Trebuia neaparat sa mi se raspunda ironic?Adica in loc sa pun intrebari,mai bine sa merg sa vad.Pai daca puteam sa vad,va mai intrebam?Si daca am intrebat,ce?Nu inteleg ce v-a deranjat.

Mergi la inceput