ceai zein...ati auzit?ati folosit?

ceai zein...ati auzit?ati folosit? | Autor: ali24

Link direct la acest mesaj

buna seara.am vazut acuma seara la o emisiune ca botezatu ar fi slabit 6kg in 3 saptamani cu ceaiul zein.era foarte entuziasmat.oare o fi primit o caruta de bani ptr ca le a facut reclama sau chiar o i adevarat?a spus ca fara sa se abtina de la mancare si fara sport ceea ce mi se pare cam prea mult.si eu astept o astfel de minune de mult timp dar nu prea cred in ele.asa ca daca ati folosit astept pareri pro si contra sa vad daca ma risc sa incep si eu

poze rafi hi5sipoze rafi
alina mamica lui rafael albert(25.05.2007)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Mai este un subiect la "Lectii know...", nu ma pricep sa pun linkul. Si eu sunt interesata de felul in care actioneaza ceaiul asta, cica ar fi bun si pentru colesterol. M-am gandit de cateva ori sa-l comand da ... parca sa dau 70 lei (+ taxe postale, ca nu sunt din Bucuresti) pe un ceai si sa nu aiba efect sau cine stie ce minuni sa se intample... Stie toata lumea ca o astfel de pierdere in greutate gen "6 kg in 3 saptamani" fara sa te abtii de la mancare, fara sport nu se poate produce fara un dezechilibru in organism.
Nu zic ca nu m-ar tenta, chiar foarte tare, ma chinui de ceva vreme sa scap de vreo 5 kg, dar ... inca sunt sceptica. Poate intra cineva care chiar a baut si ne spune cum a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143936&SearchTerms=ceai,zein

Mergi la inceput