Colectia Tom si Jerry

Colectia Tom si Jerry | Autor: dana d

Link direct la acest mesaj

Am cumparat si eu primul DVD din colectia de la Adevarul si am constat cu mare dezamagire ca nu pot sa lansez filmele cu nici un program. Am Winamp, Crystal player si QuickTime Player si nu se deschide cu nici unul. Ba la alt calculator am si Media Player si acolo imi spune ca nu am nustiu ce DVD decoder pe care am incercat sa-l descarc de pe net dar ba e cu bani, ba imi cere niste date personale pe care nu vreau sa le dau.. as aca nu am reusit o descarcare completa.
Acuma ce fac? stau cu DVD-ul si copilul tropaie pe langa mine si asteapta sa rezolv problema si sa vada desenele

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana d

Am cumparat si eu primul DVD din colectia de la Adevarul si am constat cu mare dezamagire ca nu pot sa lansez filmele cu nici un program. Am Winamp, Crystal player si QuickTime Player si nu se deschide cu nici unul. Ba la alt calculator am si Media Player si acolo imi spune ca nu am nustiu ce DVD decoder pe care am incercat sa-l descarc de pe net dar ba e cu bani, ba imi cere niste date personale pe care nu vreau sa le dau.. as aca nu am reusit o descarcare completa.
Acuma ce fac? stau cu DVD-ul si copilul tropaie pe langa mine si asteapta sa rezolv problema si sa vada desenele

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA



Cauta pe net programul VLC media playe( pe google scrii free download vlc media player ). Cred ca se deschide cu asta ca are multe codecuri in el. Succes

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Multumesc Monica, am reusit cu VLC

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Cu placere, ma bucur ca ti-am fost de folos

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baciuioan spune:

buna am cautat si eu copertile pe net de la tom si jarry de la adevarul si am vazut mesajul tau daca nu ai reusit cu dvd-ul cu tom si jarry incearca sa instalez pe calculator codecul FFDshow SI UN POWER DVD si incearca sa vezi daca merge dupa ce instalezi astea 2 programe

Mergi la inceput