gradinita happy planet kids

gradinita happy planet kids | Autor: xandra28

Link direct la acest mesaj

in perioada in care cautam gradinita pentru piticul meu (primavara 2008) m-a incantat destul de mult hpk, insa nu am ales-o pentru ca era destul de departe de locuinta noastra si, in plus, mi s-a parut un pic scumputa si personalul usor rigid.

sunt curioasa cum o percep acum mamicile cu copilasii inscrisi acolo, daca sunt multumite si care mai e taxa (program scurt/lung).

multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia48 spune:

A fost un subiect pe tema asta prin feb.anul asta.Si eu am vrut sa imi dau copilul acolo dar am renuntat fiind prea mare taxa pentru ce ofereau,si prea departe de casa.Dar,fiecare cu parerea lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Am trecut si noi pe lista pentru anul viitor aceasta gradinita, am sunat sa ne informam despre conditii si pret (nu-mi place ca nu sunt transparenti si nu au afisat pretul pe site) si mi-au zis ca doar daca merg acolo pot afla pretul si ce mai vreau sa stiu.
Ma poate ajuta cineva cu info despre ce tarife practica? Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

La programul lung 375 euro/luna (de la 8 - 18:00) si 325 euro/luna la cel scurt (pana la 14:00). Transportul este de 100 euro/luna.

Maadi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maadi

La programul lung 375 euro/luna (de la 8 - 18:00) si 325 euro/luna la cel scurt (pana la 14:00). Transportul este de 100 euro/luna.

Maadi


Multumesc, Madi!

Mergi la inceput