GRADINITA CHILDRENS JOY

GRADINITA CHILDRENS JOY | Autor: dan35

Link direct la acest mesaj

In primul rand buna ziua si multumesc anticipat pentru raspunsurile pe care o sa le primesc.
Am vizitat de curand gardinita Childrens Joy, este o gradinita micuta, cocheta si curata situata in apropierea rondului Cosbuc.Vreau sa-mi insciu baiatul la aceasta gradinita si din aceasta cauza vreau o parere de la voi.
Mai are cineva copilul la aceasta gradinita sau a auzit de ea ? Astept pareri de la voi
Multumesc

Dan

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clementin spune:

Buna ziua,

Baietelul meu este la gradinita Children's Joy si doresc sa va spun ca sunt foarte multumita de ei. Este o gradinita noua si intr-adevar foarte curata. Eu am avut baietelul la alta gradinita in zona si l-am mutat aici anul acesta. De doua luni de cand este la Children's Joy nu a tusit si nu a racit niciodata. In plus organizeaza petreceri si fun weekend-uri.
clementin
[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Va rog frumos sa nu mai faceti spam pe acest site. Noi suntem interesate de pareri reale ale mamicilor despre gradinite si scoli. A intra doar pentru a scrie astfel de mesaje nu este o metoda de a promova o gradinita. Sincer, eu voi fugi de astfel de institutii doar asa pentru ca mi se pare urat ceea ce faceti, indiferent cat de buni sunteti ca gradinita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

... iar gradinitele bune nu apeleaza la asemenea practici ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

spam publicitar.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput