Pestisori... pestisori... (48)

Pestisori... pestisori... (48) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestisori... pestisori...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Sa facem cunostinta ... noi suntem:

*19 februarie:
- danamunti cu Eric Gabriel
- criss1902 cu Ana
- babylina cu Bogdan
*20 februarie:
- Criss75 cu Marius Alexandru
- anacami cu Sebastian Alexandru web
- Charlie
- miruta cu Antonia Maria
*21 februarie:
- Sephora cu Matteo
- ada2021 cu Ariana (20 februarie)
*22 februarie:
- emilyjeuly
*23 februarie:
- danette cu Iris
- crig72 cu Maria Teodora
- NADYA
*24 februarie:
- Yasmine cu Andreas Noel si Yasmin Serena, iar acum
*25 februarie:
- Ema ( mari_paun)
*26 februarie:
- sigrid26 cu Adela
*27 februarie:
- danyce cu Alma Bianca
- liris cu Robert Alexander si Diana Francesca
- dora78 cu Ami
- hermelina cu Mariuca
- ochi_verzi cu Diana
*28 februarie:
- Rodica cu Andrei si Mihai web
- clauditza28
- laureta cu Inisa web si Bianca
- daniela_daneza
*1 martie:
- CRISMIR cu Robert Cristian web
- simosimo
*2 martie:
- fulguletz cu David
- alinaMIZZI cu Keane Peter www.fotothing.com/alinaMIZZI" target="_blank">web
*3 martie:
- puiudana2004 cu Andrei
- kitty_nic cu Daria Ioana
- alinabratu2000 cu Mihnea
- nanami cu Hiro
- andanii cu Andrei
*4 martie:
- papadie cu Catrina Alexandra si Maia Sofia
- vanessa ionescu cu Andutu si Catalin
- FELIS cu Mihai Cristian
- clauditzadennis cu Dennis Mihai
- serbanica cu
- marami cu Delia Oana si Diana Andrada
- cryna77 cu Robert
*5 martie:
- i_carmen
- alinkav cu Alex web
- pufymic cu Alesio Andrei si Nicolas Mihai
- nicoll_mada cu Codruta Andreea si Alexandra Stefania web
*6 martie:
- sasuke cu Mara Camelia (5 martie)
- gabgabriela cu Diane, Adeline (3 martie) si Héloise
- iepumic
*7 martie:
- Leta cu Andreea Oana
- alice2004 cu Andrei Florin
- Loma
*8 martie:
- mirelam cu Andrei
- Rayuela cu Amelia
- Emilly cu Ilinca
- alina constantin cu
- lilly
- mirela dan
- gabryelle
*10 martie:
- ange cu Maia Ioana si Robert Mihail
- naomi_ioana cu Naomi Ioana
- amik cu Alexandra si Vladimir Andrei
- grodear cu
*12 martie:
- Anca Oltean
- danuta36 cu Miruna Andreea
- salisa (patriciaR) cu Anastasia
- anelis4u cu Mircea
*13 martie:
- oanaralu13@yahoocom cu Bianca Maria
*14 martie:
- simi cu
- Elly1977 cu Daria
- lucar
*15 martie:
- martie cu Sara si Ana
*16 martie:
- Nally cu Sebastian si Petru Alexandru & Pavel Cristian web
- Ioana Co. cu Darius si Darianna web
- elyanne cu Elena si Andrei & Mihai (3 martie)
- orhidee cu Diana Ioana
- dia_codat cu Caroline Iulia si Stephanie Daria
- adrienne12
- ra_mata cu Matei
- mariaana cu
*17 martie:
- Denisam cu Emma Andreea si Mark Alex
*18 martie:
- scarmanus
- Denii mic
- Nexus cu Arthur
- xandrutza_76 cu Raluca, Andreea Narcisa si Diana Maria
- ache cu Adam
*19 martie:
- xerxe2005 cu Razvan Gabriel
*20 martie:
- Maruta cu Maria
- ank si bb cu Karina si Arald Andres
- ioana_77 cu Maria si Stefan
- geany_bc cu Alexandru Cristian si Miruna Ioana



*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Cin' doreste a ne vedea... suntem www.4shared.com/" target="_blank">aici !!! Ooopsss... ... e-mailul si, mai ales, parola... numai pe PM ... .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Prima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

A doua !Am fost pe la Ana si am modelat plastilina ...

O seara plakuta !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mai ce cavaler am vazut eu akolo , Bogdanel, la frac si la petrecere cu copii si nu numai ....Sa va traisca Baby !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

V-ati hotarat ca la acest capitol nou sa nu mai postati ?Hai adunarea si ca sa va atrag va ofer cafeluta zilnica si un mare buchet de flori ...


Va astept!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata si de la mine!
Aparui la cafea ... multam Dany .

Noi, ne-am luat vacanta mai devreme de la gradi... de ieri stam acasa... ca, mi-a facut temperatura si ieri si azi... mai tarzior un pic dam fuga si la d-na doctor, sa vedem ce are poznasul... ca, e racit dar, simptomele astea nu prea le-a avut pana acum... adica, inainte ii curgea nasul, tusea, acum nu... acum, il dor picioarele (io banui ca se refera la muschi cand zice ca-l dor picioarele), face febra si zice ca-l doare in frunte, intre sprancene ... asa ca, l-am doftoricit io cu panadol si nurofen dar, mergem si la doctor sa vedem ce e... mno...
Io, cu facultatea nu stau prea roz dar, nu mai zic nik... dupa-amiaza o sa dau o fuga si pe la biblioteca sa vaz ce carti reusesc sa gasesc ... si mai vad io... ufff...

Am vazut ca sunt mai multi bolnaviori pe la noi asa ca, zic in grup: muuuuulta sanatate si refacere rapida la toti & . Cine s-a innoit sa poarte cu placere noile achizitii ... felicitari pt. reusite celor care le-au avut... dulce pt. cei dezamagiti de insuccese... vazui si pozici cu baietel frumos ... servici usor la toate si numai bine tuturor!!! Succes in toate si la toate !
Scuze, ca am raspuns la gramada si n-am nominalizat dar, banui ca va "recunoasteti" fiecare din "gramada" ...

Ma duc sa vaz si de un horoscop ... daca va intereseaza... revin...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Si horoscopul... pt. azi, 29.10.2009:

- "Intuitia va ajuta sa rezolvati probleme foarte dificile. Ar fi bine sa va ocupati mai mult de problemele casei, pe care le-ati cam neglijat. Daca va implicati intr-o afacere care presupune riscuri financiare, va recomandam sa va consultati cu partenerul de viata."


- "Interpretarea gresita a unor cuvinte sau gesturi ale dv. de catre un coleg va poate creea mari necazuri astazi, dar situatia se va clarifica zilele viitoare cand lucrurile isi vor relua cursul normal. In familie aveti parte de un mediu plin de caldura si siguranta, de intelegere si dragoste."
- "Schimbarea pe care o decizi azi va avea urmari foarte bune in viitor, totul e sa ai rabdare pana vor incepe sa se intrevada rezultatele. Nu te astepta la roade imediate, pentru ca pe moment totul pare, oarecum, sumbru, dar orizonturile sunt totusi luminoase. E ca o iesire din impas, ca si cum soarele rasare din nou dupa furtuna, dar totul depinde de atitudinea pe care o abordezi. Un dram de optimism si un zambet pe buze vor contribui cel mai mult la echilibrarea situatiei."
- "Esti pregatit(a) pentru o serie intreaga de schimbari. Daca vei reusi sa nu cedezi si nici macar sa nu faci vreun pas inapoi, vei ramane in pozitia de a merge inainte pe linie profesionala. O prietenie sau un parteneriat oarecare poate suferi astazi o influenta sau o modificare, ceea ce iti va permite sa-ti asiguri o baza mai solida si chiar sa repari vreo greseala facuta involuntar."
- "Relatia cu partenerul de viata are toate sansele sa se imbunatateasca. De asemenea, este posibil ca acesta sa aiba o realizare de care va veti bucura impreuna. Aceasta zi se va dovedi a fi una destul de buna pentru a te pune de acord cu rudele apropiate asupra unor chestiuni de interes comun. Persoanele mai tinere din familie ti-ar putea face o surpriza, asa ca, fii pe faza!"
- "Niste persoane din familia ta care cred ca este vremea sa faceti niste reuniuni nu sunt pe aceeasi lungime de unda cu tine astazi. Desi o parte din tine se simte plina de viata si iubitoare, poate ca ai nevoie de un timp de gandire sa-ti pui in ordine gandurile."


Ah si... bineinteles, votat zilnic pisicuta... succes Codri .

Amu, dispar... la toate sirenele si o zi buna! &





Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, multa sanatate ochiosului !Si tie rabdare si succes la biblioteca !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neata

Gata Dany am sosit Multumim pt. cafea...

Cryna multa sanatate. Poate il dor toate cele de la febra.... cine stie... Oricum e greu sa-ti dai seama ce-i doare, dupa ce spun ei...
Fii'mea mult timp zicea ca o doare burtica... si intr-un final mi-am dat seama ce o durea ... coincidea mai mereu cu mersul pe strazi ... cand mergeam mai repede incepea sa o doara splina...


Nici noi nu mergem azi la gradi, pt. ca nu vrea ... oricum n-avea cum s-o duc de dim. ca n-aveam cu cine sa las baietii, nici masina n-aveam... iar acum nu mai vrea ea
Nu cred ca o mai duc nici maine ... ce rost mai are, pt. o zi, pana la vacanta.



CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

Mai ce cavaler am vazut eu akolo , Bogdanel, la frac si la petrecere cu copii si nu numai ....Sa va traisca Baby !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"



Multumim frumos. Era imbracat in frac pentru ca fusesem la o nunta unde cu toata modestia trebuie sa spun ca a fost cel mai frumos si prezentabil participant. I-a pus in umbra chiar si pe miri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineatza!
Cryna, mentin propunerea de a te ajuta dupa posibilitati, la cautat materiale.
Bogdan deja dupa o sarja de medicamente respira mai usor, Azi noaptea in afara de trezirile obisnuite ca sa pape tzitzi a dormit cu gurita inchisa si fara sa se agite.
Eu caut de munca pentru acasa. Cum voi sta inca un an acasa cu Bogdan. Si cum dupa ce a implinit 2 ani gata m-au taiat de la indemnizatie ( credeam ca se acorda 2 ani. Adica de la depunderea dosarului 2 ani. De fapt se acorda doar 1 an si 10 luni.
Asa ca acum sunt in cautare de fonduri.

Mergi la inceput