De unde pot cumpara ceai Zein?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Miha, ai inceput sa bei? Cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha254 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Miha, ai inceput sa bei? Cum te simti?


azi se face o saptamana de cand am inceput. din pacate pe cantar se vede in minus cu cateva sute de grame. doar atat :(. ideea e ca te duci la baie in disperare. o sa il mai iau o saptamana. numai ca de ieri simt ca s-a dus efectul. ma rog. m-am cam desumflat. si iau si ceai si pastile. am o prietena care a slabit in cateva luni (2-3) 20 si ceva de kg dar nu vrea sa spuna ce a luat. la un moment dat am auzit-o de pastila de slabit dar ma tot gandesc si tot nu imi vine sa risc sa iau...:((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pai spune Miha ce a luat...

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
Cine se increde in sine, cade rau!

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si eu care vroiam sa il comand ... si totusi stiu doua persoane care au slabit vizibil si sustin ca au baut ceai din asta. Cura de slabire nu cred ca au tinut ei - Borcea si Axinte (nu-i stiu numele, l-am vazut la Cristi Brancu mai demult si atunci povestea el cum a slabit cu niste ceaiuri de la Mihaela Borcea. Ca sa nu mai zic de ea ce bine arata. Ea e posibil sa fi tinut vreo dieta dar ceilalti doi ma cam indoiesc ... E doar publicitate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

cum stati cu ceaiul, ceva efecte notabile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisutza spune:

dragelor iata pagina oficiala
http://www.zeinalatat.com/en/products4.htm

success......

de.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Buna sunt din Ardeal si as dori dac apoti sa-mi dai nr de telf al salonului d-nei Borcea
Cum te simti?
Multumesc mult pt rasp

Citat:
citat din mesajul lui MaryM

Buna!

Ceaiul nu se gaseste doar la spa-ul Mihaelei Borcea.
Intrati pe www.zeinherbal.ro si aici gasiti toate informatiile de care aveti nevoie. Puteti vorbi la unul din saloanele care vand ceaiul si pastilele sa vi-l trimita cumva dacanu sunteti din bucuresti sau Braila sau Brasov...
Eu azi am inceput cautarea..cand am aflat ca Borcea a slabit 12 kg mi-am dat seama ca e mana sotiei pt k nici un barbat nu se apuca de slabit atatea kg neimpins de nimeni de la spate..asadar am intrat pe net , am cautat salonul sotiei lui Borcea si am sunat.Mi-au spus la telefon ca au ceaiul si pastilele.Eu am cumparat doar ceaiul care costa 70 ron cutia.Maine o sa merg la un tratament cu laser la ei si voi cumpara si pastilele.Asadar..acum imi beau prim cana de ceai..trebuie sa bei o cana dimineata inainte de mic dejun si una seara inainte de culcare.Vom vedea daca are rezultate (pe mine ma intereseaza mai mult partea cu colesterolul) si cat de des voi petrece in jurul toaletei :)
Sa ne auzim mai slabe!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Buna,

Ceaiurile se gasesc deja in plafare sau la distribuitorii autorizati.
Ii gasiti pe site-ul oficial.





Citat:
citat din mesajul lui llary

Buna sunt din Ardeal si as dori dac apoti sa-mi dai nr de telf al salonului d-nei Borcea
Cum te simti?
Multumesc mult pt rasp

Citat:
citat din mesajul lui MaryM

Buna!

Ceaiul nu se gaseste doar la spa-ul Mihaelei Borcea.
Intrati pe www.zeinherbal.ro si aici gasiti toate informatiile de care aveti nevoie. Puteti vorbi la unul din saloanele care vand ceaiul si pastilele sa vi-l trimita cumva dacanu sunteti din bucuresti sau Braila sau Brasov...
Eu azi am inceput cautarea..cand am aflat ca Borcea a slabit 12 kg mi-am dat seama ca e mana sotiei pt k nici un barbat nu se apuca de slabit atatea kg neimpins de nimeni de la spate..asadar am intrat pe net , am cautat salonul sotiei lui Borcea si am sunat.Mi-au spus la telefon ca au ceaiul si pastilele.Eu am cumparat doar ceaiul care costa 70 ron cutia.Maine o sa merg la un tratament cu laser la ei si voi cumpara si pastilele.Asadar..acum imi beau prim cana de ceai..trebuie sa bei o cana dimineata inainte de mic dejun si una seara inainte de culcare.Vom vedea daca are rezultate (pe mine ma intereseaza mai mult partea cu colesterolul) si cat de des voi petrece in jurul toaletei :)
Sa ne auzim mai slabe!!!



Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emeralde spune:


ce gust are ceaiul?
aici se gaseste peste tot si costa chiar mai putin decat in Ro - as incerca si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Emeralde, pai, din cate am citi eu se pare ca e adus din Liban. Ne poate spune vreuna din fete care are cutia ce scrie mai exact pe cutie, cine este producatorul? Am vazut pe site-ul lor oficial ca e adus din Liban si atata tot. Ca ar fi o combinatie de plante:musetel, fenicul, floare de violeta, petale de trandafir, roinita, rubranbura. Mi l-am comandat si eu dar tot am inima mica.
Ma intereseaza partea cu scaunele neregulate se poate merge la serviciu in perioada aia? Sau imi iau medical ? Ca parca asa zicea Botezatu, ca evita retinerile prin trafic, vroia omu' sa aiba o baie la indemana.
Ne-ar prinde bine niste pareri. Oare provoaca ceva dezechilibre prin organism?

Mergi la inceput