Dor de Michael

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

doare rau...nici nu imi vine sa cred cat de rau doare

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Cinderella and M is forever my love , forever...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happiness spune:

Nu am timp mereu sa il ascult,sa il vad,dar imi amintesc foarte des de el,mai ales cand danseaza fiica-mea la orele de dans le pune "They don't really care about us"si isi mai pune si singurica,acasa, si danseaza ca Michael...Cand a murit Michael,atunci abia l-a descoperit si ea si m-a certat ca i l-am "ascuns" pana in acel moment,ca abia atunci aflase de el.A devenit si ea fan,stie si cateva cuvinte din cantecele lui,desi nu are inca 8 anisori si abia invata engleza.I-am explicat ca am lasat-o sa il placa singurica,fara sa o intoxic eu cu pasiunile mele de adolescenta,si i-am pus si alte formatii care imi plac mie,a recunoscut ca si alea sunt ok, dar Michael e unic,nu canta nimeni ca el,ce sa mai zicem de dans.Si ei ii este foarte dor de Michael.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

hapiness, si fata mea (11 ani) la fel m-a intrebat, de ce nu i-am spus de Michael pana acum, ar fi vrut tare mult sa-l vada intr-un concert, are peretii camerei plini cu postere cu Michael, si-a luat geanta cu Michael, are vreo 5 tricouri cu Michael,in fiecare zi urmareste la MTV ora in care se difuzeaza Michael ...in fine o adevarata fana.
tuturor ne e foarte dor.

Mergi la inceput