clinica privata dr ursuleanu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianeta spune:

A fost sotul meu astazi la control. E super ok atit dlui cit si clinica. Operatia costa 500 ron + 100 aprox analizele, asa cum era mentionat anterior de cineva. Interventia se face cu endoscop, mai putin traumatizanta pt copil, cu risc redus de sangerare si cu rezultate post operatorii semnificative. Dl dr va fi plecat pentru 2 sapt a.i. il vom suna la sf lunii sa ne programam la operatie. S-ar putea sa fie nevoie sa "extraga" si amigdalele, anatomic Tudor le are mari, riscul de infectii fiind crescut. Clinica beneficiaza de aparatura moderna, spitalizarea se poate face acolo, la nevoie. Cred ca nu voi mai ezita si la inceputul lui Noiembrie "scapam de o grija". Succes si tie/voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns derya spune:

Si noi tot la sf lunii trebuie sa-l sunam pe dl doctor pe 29 sau 30 mi s-a spus si atunci ne va programa pt operatie.Tinem legatura Dianeta,multa sanatate va doresc si poate ne vedem la clinica,mai stii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Dr. Ursuleanu l-a operat de polipi si pe baietelul meu (2 ani si 4 luni) in luna august si am fost foarte multumita. Dar l-a operat la spitalul Marie Curie, tot cu endoscop. Conditiile au fost foarte bune comparativ cu cosmarul din spitalul constantean. Teoretic, operatia nu costa nimic pentru ca e cu trimitere de la medicul de familie, practic... da fiecare cat vrea/poate la medic si anestezist.
Multa sanatate!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steliana77 spune:

Buna, as fi recunoascatoare daca mi-ar trimite si mie cineva un PM cu datele de contact de la clinica privata a doctorului Ursuleanu. Ne le gasesc nicaieri altundeva pe internet.
Multumesc oricui ma poate scoate din ceata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns derya spune:

Nu stiu sa trimit pm dar poti dc vrei sa ma contactezi pe mes si iti dau toate informatiile adresa mea anna_ferat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianeta spune:

Si noi il sunam pe dl.dr tot pe 29 - 30 oct ca sa ne programam la operatie. Sper sa scapam cit mai epede ca nu se mai poate. Tudor doarme noaptea extrem de prost, se sufoca ingrozitor si e infundat tot timpul. Vorbeste ca un ratoi!
Asta noapte a facut insa febra sper sa scapam de ea ca altfel nu ne opereaza. Success!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

stie cineva, la aceasta clinica particulara se pot face si consultatii sau doar se opereaza? probabil ca o sa ajungem si noi sa ne operam , dar inainte de asta, vreau un consult la dl. doctor la clinica respectiva.

multumesc

_

Mami de pui nazdravan (2/9/07) + 7+
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Noi am fost si la consultatie, cand a avut Calin otita.

Sanatate.

Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns derya spune:

ne-am operat a fost excelent de bine,o sa va povestesc cind am timp cum a fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shortyoana spune:


Buna,

Si eu am nevoie de datele de contact de la clinica privata a doctorului Ursuleanu si daca aveti idee cam cat ar costa o operatie de amigdalite.
Nu gasesc nimic pe internet ,si am nevoie de ele pentru surioara mea mai mica.

Va multumesc si va urez multa sanatate!!!

Mergi la inceput