Cat inseamna 20 MB pt internet pe mobil?

Cat inseamna 20 MB pt internet pe mobil? | Autor: april

Link direct la acest mesaj

Viitorul suna bine dar trebuie sa-l si intelegi
So, poate stiti de ofertele cu internet pe mobil. Ei bine, cat inseamna de exemplu 20 MB, sau orice valoare...asa, explicat babeste sa inteleg si io

...si inca ceva...ce-i cu Orange World...ce inseamna, la ce foloseste.....??....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

este foarte putin 20 mb, un cantec are cam 4-5 mb asta ca sa iti faci o idee...un film 700 mb,poze cam 3 la 1 mb

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

maraki, ma gandeam la verificat mailul zilnic timp de 1 luna cam ce ar insemna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

April, o pagina (nu un capitol) de DC are in jur de 1 MB. Deci calculeaza. 20 MB inseamna foarte putin. Eu am 500 MB si imi este putin, doar pt DC, messenger, mail, si urgente de cautat pe google.
Dar pe messenger si mail poti intra si numai prin wap. Pe un tel am wap unlimited, adica trafic nelimitat o luna, cu 3,5 euro. Mailul si messengerul merge perfect. Dar nu merg decat foarte putine, cu google pot cauta in format text, nu se incarca imaginile, iar DC-ul nu merge deloc. Il folosesc doar pt messenger. Pot descarca din mail si poze si melodii si orice vreau (depinde si de ce tel ai).

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

eu folosesc doar pt. mess, cand sunt plecata, cand ma plicti la semafor in masina... si-mi este arhisuficient.

Cristina si Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
(1),(2),(3),(4)
(5)
[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput