Pestisori, pestisori (46) ...In asteptarea Crynei

Pestisori, pestisori (46) ...In asteptarea Crynei | Autor: marami

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestisori... pestisori...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

45

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Sa facem cunostinta ... noi suntem:

*19 februarie:
- danamunti cu Eric Gabriel
- criss1902 cu Ana
- babylina cu Bogdan
*20 februarie:
- Criss75 cu Marius Alexandru
- anacami cu Sebastian Alexandru web
- Charlie
- miruta cu Antonia Maria
*21 februarie:
- Sephora cu Matteo
- ada2021 cu Ariana (20 februarie)
*22 februarie:
- emilyjeuly
*23 februarie:
- danette cu Iris
- crig72 cu Maria Teodora
- NADYA
*24 februarie:
- Yasmine cu Andreas Noel si Yasmin Serena, iar acum
*25 februarie:
- Ema ( mari_paun)
*26 februarie:
- sigrid26 cu Adela
*27 februarie:
- danyce cu Alma Bianca
- liris cu Robert Alexander si Diana Francesca
- dora78 cu Ami
- hermelina cu Mariuca
- ochi_verzi cu Diana
*28 februarie:
- Rodica cu Andrei si Mihai web
- clauditza28
- laureta cu Inisa web si Bianca
- daniela_daneza
*1 martie:
- CRISMIR cu Robert Cristian web
- simosimo
*2 martie:
- fulguletz cu David
- alinaMIZZI cu Keane Peter www.fotothing.com/alinaMIZZI" target="_blank">web
*3 martie:
- puiudana2004 cu Andrei
- kitty_nic cu Daria Ioana
- alinabratu2000 cu Mihnea
- nanami cu Hiro
- andanii cu Andrei
*4 martie:
- papadie cu Catrina Alexandra si Maia Sofia
- vanessa ionescu cu Andutu si Catalin
- FELIS cu Mihai Cristian
- clauditzadennis cu Dennis Mihai
- serbanica cu
- marami cu Delia Oana si Diana Andrada
- cryna77 cu Robert
*5 martie:
- i_carmen
- alinkav cu Alex web
- pufymic cu Alesio Andrei si Nicolas Mihai
- nicoll_mada cu Codruta Andreea si Alexandra Stefania web
*6 martie:
- sasuke cu Mara Camelia (5 martie)
- gabgabriela cu Diane, Adeline (3 martie) si Héloise
- iepumic
*7 martie:
- Leta cu Andreea Oana
- alice2004 cu Andrei Florin
- Loma
*8 martie:
- mirelam cu Andrei
- Rayuela cu Amelia
- Emilly cu Ilinca
- alina constantin cu
- lilly
- mirela dan
- gabryelle
*10 martie:
- ange cu Maia Ioana si Robert Mihail
- naomi_ioana cu Naomi Ioana
- amik cu Alexandra si Vladimir Andrei
- grodear cu
*12 martie:
- Anca Oltean
- danuta36 cu Miruna Andreea
- salisa (patriciaR) cu Anastasia
- anelis4u cu Mircea
*13 martie:
- oanaralu13@yahoocom cu Bianca Maria
*14 martie:
- simi cu
- Elly1977 cu Daria
- lucar
*15 martie:
- martie cu Sara si Ana
*16 martie:
- Nally cu Sebastian si Petru Alexandru & Pavel Cristian web
- Ioana Co. cu Darius si Darianna web
- elyanne cu Elena si Andrei & Mihai (3 martie)
- orhidee cu Diana Ioana
- dia_codat cu Caroline Iulia si Stephanie Daria
- adrienne12
- ra_mata cu Matei
- mariaana cu
*17 martie:
- Denisam cu Emma Andreea si Mark Alex
*18 martie:
- scarmanus
- Denii mic
- Nexus cu Arthur
- xandrutza_76 cu Raluca, Andreea Narcisa si Diana Maria
- ache cu Adam
*19 martie:
- xerxe2005 cu Razvan Gabriel
*20 martie:
- Maruta cu Maria
- ank si bb cu Karina si Arald Andres
- ioana_77 cu Maria si Stefan
- geany_bc cu Alexandru Cristian si Miruna Ioana



*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Cin' doreste a ne vedea... suntem www.4shared.com/" target="_blank">aici[/purple] !!! Ooopsss... ... e-mailul si, mai ales, parola... numai pe PM ... .[/center][/font=Script MT Bold]




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.[/size=2][/b]

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Danezo, ce faci? Vi, ne starnesti si pleci? Ziii fata si ce ai castigat... orice ar fi sa-l stapanesti cu placere maxima


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Maramiiiiiiiiii corecetaza linku' din capitolu' trecut ca deja intrasem in panica... credeam ca ati scris 20 de pagini intr-o ora ... cand dai clik te trimtie tot la capitolul trecut... sa n-o mai pateasca si altii

Saru'mana pt. capitolul nou. Frumos titlul... poate asa o convingem...


Lenor a castigat Bravoooooo... sa ne spui cu miroase


CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

si cate pagini ai citit????se rezolva mintenas


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

si cate pagini ai citit????se rezolva mintenas gata, la detalii umblu maineca amu mise inchid ochii de somn.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

se vede, da, ca mintea mea nu mai proceseaza somn usor si ne 'vedem' maine seara


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

si cate pagini ai citit????se rezolva mintenas


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Doar prima



CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2

Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineatza!
Am reusit sa gasesc si eu capitolul nou.
Daca incerc sa fac eu capitol gasiti niste urechi pe aici. Numai doua.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hello!

Si eu am ajuns la capitolul trecut ....noroc ca am citit data la postarea lui Marami .

Acum am ajuns la servici, am fsot la interviu si nu cred ca se va lega ceva , mi-au lasat o impresie proasta , unu la mana ne-au chemat 4 persoane la 9.15 ...prima a stat 1 h, nush ce au vb atata ...apoi urma sa intru eu , dar mai era o tipa care cica la 12.00 trebuia sa fie sa isi ia copilul de la scoala si ca la 11.00 sa plece din Militari de la Pacii , noi fiind la Ciorogarla ...in fine nici nuau pus cine stie ce intrebari ....e vb de un magazin cu produse naturiste la Perla ..."leacul" ....a ramas ca daca se decid asupra cuiva suna pana miercuri daca nu , nu .Vom vedea dar feelingul meu zice ca nu.


Marami, ti-a arspuns Ely, Lenor am castigat ...e bun venit ca si asa mai aveam putin ......va spun mirosul si toate celelate calitati cand il voi primi .

Va pup si o zi buna !


aaaaaaaaa....azi fac cinste este sf.Ciprian ....si pe " gagicul" meu asa il cheama .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


ca nu ma lasati sa plec si io oleaca la plimbare ... de aia prelungita, prelungita ... mno, in primul rand: Maramiii, treci si repara dezmatul facut si stricaciunile ... pune link-ul corect dincolo si repara paginuta de inceput ... ca, altfel, te fac/bat mar si para , cum zice Robert ... eh, chipurile o vinit el la mine intr-o zi sa facem karate si mi-o zis ca ma face/bate mar iar io, ca sa-l iau oleaca la misto , i-am raspuns ceva de genul: "da', para nu ma faci? doar mar?"... si, de atunci, asa o ramas expresia: ca ma "face/bate mar si para" ... eh, asta-i un semn ca nu prea-i cunoaste intelesul expresiei ... mno, deci Marami, treci la facut reparatiuni .


Momentan, doar va fac invitatia la masa ... revin mai tarziu sa scriu mai mult ... deci, daca doreste cineva o farfurie de carnita de purcel (pulpa si gusa) taiata cubulete si facuta cu sos de bulion, ceapa multa, multa, plus o capatana de usturoi si ceva verdeata (marar+patrunjel), e poftit la masa: pofta buna si sa va fie de bine !... E o reteta proprie ... dar, cine a mancat pan' amu, a mai dorit si altadata ... Iar, ca desert, va ofer fructe diverse: mere, banane, nectarine, grefe... si, un pahar de apa rece ... Asadar: poftiti la masa !!!


Amu ... revin mai tarziu... la toate sirenele si s-aveti o zi cat mai buna si frumoasa!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mno... gata, am venit sa recuperez ...

Deci... Baby, vazut pozele cand erai tunsa scurt ... de ce nu te faci si acum asa? Iti statea fain tare . Mno, oricum iti doresc mult succes la diversele pieptanaturi si coafuri .

Nicoll, iti dau o mana de ajutor la casapit asistentele si cadrele de la gradi... mama lor de....... ... multa sanatate lui Codri , sa-i dispara bubitele cat mai repede!!! Multa bafta la rezolvatul problemei alimentare de la gradi ... si a celorlalte... sa nu mai apara nici vreun soi de problemuta! Si mult succes lui Codri in toate activitatile pe care le are la gradi.

Ely, ma bucur ca buba lui Mihai se vindeca frumos si bine . Mult succes Elenei la activitatile alese . Iar tie, multa rabdare pana isi gaseste fata ce-i place sa faca , ce i se potriveste.

Miha, felicitari pt. compleul facut Dianei si mult succes manutelor indemanatice in toate activitatile desfasurate. Multa sanatate in continuare !

Marami, dulce ca sa treaca durerea din piept . Ntzz, ntzz... ce face "neatentia" unora ... Ma bucur ca va merge bine la Timisoara si ca esti multumita de realizarile de pana acum (gradi, scoala, etc.). S-o tineti tot asa !

Dany, felicitari pt. Lenor si dulce sa treaca dezamagirea avuta azi la interviu. Poate, totusi, cine stie ... te vor suna cu un raspuns pozitiv . Multumim de cinste .

Amu... sa fac si felicitarile intarziate , daca nu va e cu suparare :

- pt. 29.09: "La multi ani!" Diana Andrada
- pt. 01.10: "La multi ani!" Andrei
- si pt. azi, bineinteles: "La multi ani!" tuturor celor care poarta numele de Ciprian . Dany, s-aveti party frumos .

Sper ca n-am uitat pe nimeni si nimic... la toate. Mai revin ...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput