Dressing (dulap zidit)

Dressing (dulap zidit) | Autor: terry

Link direct la acest mesaj

Poate e mult spus dressing. Mi-ar placea ca un perete din dormitor sa-l transform in dulap zidit, compartimentat. sper ca in felul acesta sa scap de o servanta care ocupa spatiu si sa raman cu acest dulap, un pat si 2 noptiere. patul il am, mai am nevoie de noptiere si dulapul acesta in zid. cunoasteti pe cineva priceput care sa il faca bine si sa fie si fatos?daca aveti nume de firme, le astept si pe pm.voi aveti? poze se pot vedea?va multumesc====================
Doneaza pentru Dan (doinabita)0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.Apeluri doar in reteaua ROMTELECOM

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

noi am facut vara asta mai mult mobilier ( inclusiv dressing) cu firma Forum Casa si suntem ff multumiti.

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

multumesc Eseea!am intrat pe site-ul lor si mi-a placut cum realizeaza mobila, arata bine.se intampla sa ai o poza a noului dressing?====================
Doneaza pentru Dan (doinabita)0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.Apeluri doar in reteaua ROMTELECOM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

nu am nicio poza facuta dar daca vrei neaparat iti fac azi maine

daca vrei iti dau un nr de contact al proiectantei cu care am lucrat noi.

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

mi-ar fi de folos si poza si nr.de tel ai idee la cat te-a dus pe tine? stiu ca depinde de comanda (accesorii, dimensiuni...) dar ca sa imi pot forma o parere.====================
Doneaza pentru Dan (doinabita)0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.Apeluri doar in reteaua ROMTELECOM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Terry, da-mi o adresa de email ca sa-ti trimit pozele si nr de tel. Sa stii ca nu mai am idee cat a costat ( noi am facut mai multe chestii la ei), ar trebui sa ma uit prin acte si zilele astea nu prea am timp sa caut. Oricum, dupa cum ai zis, conteaza f mult dimensiunile, accesoriile etc. La noi dressingul de ex este f mare si f inalt.

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput