articol scris de un barbat!

articol scris de un barbat! | Autor: karfe

Link direct la acest mesaj

cititi si minunati-va.Nu ma steptam ca un barbat sa scrie un astfel de articol,dar mai ales nu-l vedeam pe bendeac in stare de asa ceva http://mihaibendeac.ro/index.php/2009/09/25/manifest-in-sustinerea-familiei-ghionea/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karla2007 spune:

Ce frumos a scris .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Foarte frumos a scris.Mi se pare corect ce a scris si ma bucur ca gandeste asa.Pana la urma fiecare e stapan pe viata lui si fiecare face ce vrea.Ne este mai usor sa vedem defectele celor de langa noi si sa-i barfim fara sa ne uitam mai intai la noi si comportamentul nostru.Cum a spus si Bendeac femeia iubea la acel moment si de aceea s-a daruit complet si s-a lasat filmata avand incredere deplina in acel om care acum o terfeleste in noroi cu acel filmulet.Si copilul lor va suferi cel mai mult pentru ca oricat o sa-l protejeze va afla adevarul mai devreme sau mai tarziu.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

ooo, nu stiam de ultima "realizare" a celor de la cancan.

frumos scris articolul respectiv, dar trist faptul care l-a determinat...


Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Nu ma mai mira nimic in tara asta, de fapt in lumea in care traim, pentru ca navalirea in viata unor "vedete" - doar pentru ca sa aiba populatia ce citi a doua zi de dimineata in metrou - nu este o idee care ne apartine, ci pe care am imprumutat-o cu aplomb de la "marele licurici"....si , din pacate, taaare ne mai place!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns makydenis spune:

Mergi la inceput