Ce rol principal are partenerul/a acum?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mgabi spune:

Cine nu sufera nu iubeste. Ne acceptam reciproc cu bune si rele si trecem peste toate. Ne iubim reciproc la fel ca in prima zi,iar copii ne fac sa ne simtim impliniti. Fara sot fara nu as fi realizat atat si nici el fara mine . Suntem priteni, iubiti, parinti, gospodari, etc. Viata este frumoasa in doi mai ales cand ...
Sa fiti iubite si fericite!

Mihai Alexandru (18.10.1999) si Bianca Ioana (29.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

de cele mai multe ori LOVER, mai nou SAC DE BOX PENTRU NERVII MEI...a venit bebele si sunt mai irascibila, insa ma iubeste si ma iarta pentru starile mele contradictorii!

Lavi, cea mai fericita mami de Rares Cristian Blaga
poze noi cu bebeloi

Avem doua lunite!!!!
Minunea Mea Rares Cristian
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Iubit,cel mai minunat tata si sot,prieten,partener de drumetii,peripetii,nebunii,omul care ma iubeste neconditionat de 11 ani si cind sunt doamna si cind sunt in pijama,ciufulici,omul la pieptul caruia ma cuibaresc atunci cind am nevoie de protectie si pe umarul caruia gasesc tot timpul sprijin la greu.Omul cu care am realizat tot ce avem,fara nici un dram de alt ajutor,doar cu muulta iubire si sacrificiu personal.TATI AL MEU.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu pot sa votez pentru ca lista este prea scurta. E din toate cite putin, din tot ce poate exista pe o asemenea lista... dar in mod sigur, e muuuult mai mult decit la inceput. Daca ramineau doar fluturasii si mai zburau si dintre aceia, nu stiu zau ce ar mai fi ramas. Dar viata in doi a inmultit si fluturasii, dar a adus si multe alte sentimente pe care nu le cunoasteam la inceputul relatiei!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemosidori spune:

Depinde ce chefuri are,si de ce i se intampla in viata lui.I se intampla lucruri rele,nu se implica,i se intampla ceva bunnnn,e dragut 10 minute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

cate putin din toare, dar am bifat doar prieten pentru ca e pricipala lui calitate,iar prietenia descrie cel mai bine stadiul relatiei noastre actuale, dupa 8 ani de prietenie si doar 4 de casatorie.

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Dupa aproape trei ani si dupa ce am trecut prin cateva incercari grele este in primul rand Iubit si Prieten, apoi in momentele mele rele 'sac de box". Dar mai presus este omul pe care il iubesc cu toata fiinta mea!! sa fiti iubite si sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isadora spune:

... din pacate pentru noi, mine, copil, rolul partenerului este unul de anexa gospodareasca... as vrea sa fie altfel, dar se pare ca pe zi e tot mai grav... va invidiez sincer fetelor, pe cele care mai simt ceva pentru sotii lor, mi se pare ceva foarte frumos, ceva ce imi doresc si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isadora spune:

... din pacate pentru noi, mine, copil, rolul partenerului este unul de anexa gospodareasca... as vrea sa fie altfel, dar se pare ca pe zi e tot mai grav... va invidiez sincer fetelor, pe cele care mai simt ceva pentru sotii lor, mi se pare ceva foarte frumos, ceva ce imi doresc si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

si eu as fi vrut din toate cate putin, iar asta ne-o si spunem zilnic.
chiar si atunci cand ne strigam, apelativele difera, imi e fratele pe care nu l-am avut niciodata, confidentul cel mai de incredere, cel-cu-sfatul-cel-mai-bun, iubit sexy, tata protector, ba chiar si mosulicul de care voi avea grija la batranete si care o sa-mi inveleasca picioarele cu pledul, la un moment dat.
nu stiu ce ii face pe oameni sa se schimbe, unde e momentul de cotitura, cand ajung colegi de apartament, sau platitorii-aceleiasi-rate-interminabile, sau chiar doar parintii-acelorasi-copii, dar eu imi doresc sa ramanem acelasi cocktail de detoate, ca si pana acum.

si buli, femininul de la 'misogin' e misandra

va pe toti cati ati raspuns, atat de frumos si de sincer

sanziana de flavia - 4 si cu felix de 26 s.
www.casuta-lui-ziki.blogspot.com/" target="_blank">

felix creste

Mergi la inceput