Teste de evaluare a fertilitatii femeii

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgia1984 spune:

Buna,

Si eu mi-am comandat de la o farmacie online acest microscop.
Sper sa-mi fie de folos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laila79 spune:

fetelor...am si eu testul de ovulatie cu saliva,l-am cumparat de la sensiblu dar nu stiu si nu am reusit sa invat sa-l folosesc.daca stie cineva sa i-mi explice .#305;l am de un an #351;i #305;l tin in dulap degeaba si mor de necaz ca am mai dat si 2 mil.pe el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Buna !! vroiam sa te intreb daca ai aflat mai multe despre acest dispozitiv Ovupred ... am citi si eu pe net despre el dar vroiam sa adud ceva pareri ... este bun , verificat ,, cine il produce .. din cate am inteles de la alte fete de aici exista si in lantul de farmacii Sesiblue ... astept pareri
o zi buna tuturor si La multi ani tuturo celor cu nume de Mihai /Mihaela/Gabriel /Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Am gasit si eu Ovupred la 64 lei. Nu ar fi mult daca chiar indica corect.... A folosit cineva?

ank

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ally80 spune:

Buna fetelor...Am cumparat si eu un test de fertilitate pe baza de saliva,Easy Test se numeste,dar nu reusesc sa il folosesc in sensul ca nu pot sa pun saliva in el.Voi cum faceti sa puneti saliva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Cat costa Esy Test?


Ancuta , in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ally80 spune:

Eu am dat 90 lei pe Easy Test

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

macar sa fie bun si sa indice cum trebuie

Ancuta , in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ally80 spune:

Si eu sper sa fie bun.O cunostinta a ramas insarcinata folosind testul de fertilitate cu saliva.Problema e ca nu stiu cum sa pun picatura de saliva in acel mic locasPoate ma ajuta cineva care a folosit si stie cum se pune pt ca nu o pot intreba pe fata care l-a folosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bccami spune:

buna fetelor
desi sunt mai noua pe forum, am citit multe dintre probleme si nu pot decat sa va fiu alaturi si imi doresc ca acest vis al nostru sa se implineasca....la anu, macar la anu

si tinem legatura

Mergi la inceput