Gradinita Olga Gudynn PRIMAVERII

Gradinita Olga Gudynn PRIMAVERII | Autor: theo_2004

Link direct la acest mesaj

Buna,
Are cineva copilasul / copilasii la aceasta gradinita. Este pe str Helesteului vis-a-vis de Parc Bordei.
As dori informatii despre ea: pareri, impresii ... despre curatenie, mancare, atitudinea educatoarelor.
Multumesc anticipat.

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Eu am avut fetele (pe cea mica inca o am) la sediul lor din pipera/baneasa si fata cea mare este de anul asta la scoala OG din Pipera.

Este ireprosabil din mai toate punctele de vedere, mie mi-a placut si imi place mult de tot. Curat, frumos, oameni calzi, zambitori, dotari f bune, activitati diverse, copiii mei au fost f fericiti acolo si au progresat foarte frumos.

Singurul lucru care m-a deranjat a fost ca aveau meniul un pic prea bogat din punctul meu de vedere si ca insistau sa manance copiii tot din farfurie. Au mai corectat treaba asta in timp, dar mie tot mi se pare prea caloric....

In rest, go for it, sunt convinsa ca si la sediul din primaverii e la fel de bine, au standarde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Multumesc Caro.

Mi-ar fi placut sa citesc si pareri despre Primaverii. Despre meniu ... am inteles ca e la fel in toate sediile si asta se poate discuta / rezolva.

Impresii despre atitudinea, comportamentul personalului din Primaverii ma interesau foarte tare. Oare nimeni care activeaza pe acest forum nu are copilasul acolo?

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parinte spune:

Buna, Carolinah,

Noi avem o fetita in clasa a doua pe care intentionam sa o dam la Scoala olga Gudynn.

Nu stiu daca mai esti activa pe forum dar ne-ar ajuta foarte mult o parere de la un parinte al carui copil este acolo acum, mai ales dupa vreo doi ani deja de scoala.

Poti sa ne dai mai multe detalii? Sunteti multumiti?

Mergi la inceput