Topless la mare...o problema

Topless la mare...o problema | Autor: adriana28

Link direct la acest mesaj

Am o problema. Anul asta am fost la mare, a fost foarte frumos...vreme buna, apa calda. Eu obisnuiesc sa fac topless, iar intr-o zi la plaja am observat un barbat ca ma filma . Mi-e groaza la gandul ca ma pot vedea pe Internet colegii sau prietenii. Ce ziceti de problema asta?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu as zice sa-ti pui sutien sau sa-ti asumi riscul. Tu ai ales un loc public sa iti explui sanii, deci ....



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Si daca erau colegii sau prietenii pe plaja cum ar fi fost? Depinde doar de tine.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mda , daca era vorba despre cineva care filma copilul cuiva de aici se facea moarte de om , chiar daca era imbracat copilul si se juca alaturi de altii in parc.
dar cum tu , pacatoasa vulgara, faci topless , e problema ta .
trebuia sa mergi sa ii spui ca ti se pare ca te filma si sa-l rogi politicos sa nu o mai faca.
Si eu fac topless , acum daca am intrat si in pozele altora , cum mi s-a intamplat sa intre si altii in ale mele , asta este viata.
Daca foloseste cineva astfel de materiale in alte scopuri presupun ca prietenii , colegii , te vor anunta si vei putea sa rezolvi problema.
Oricum la noi la mare trei sferturi din femei fac topless , asa ca ...
Si eu am fost acum in Muntenegru, eu si alte 4 fete am facut topless.S-au holbat , s-au mirat, in afara de niste tigancuse din varset nimeni nu a comentat nimic.
Vorba prietenului meu , esti la plaja , oricum stie toata lumea ce ascunzi dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot ,toate femeile au asa ceva , care-i marea mirare?


Marius , daca erau prin preajma LOGIC isi punea sutienul cand ii vedea sau nu il mai dadea jos daca mergeau impreuna la plaja. Ca daca erau prieteni de mult presupun ca nu avea probleme in a face topless.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Vorba prietenului meu , esti la plaja , oricum stie toata lumea ce ascunzi dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot ,toate femeile au asa ceva , care-i marea mirare?



in cazul asta propun sa faca si barbatii chilotziless, ca oricum stie toata lumea ce ascund dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot, da' macar sa nu ne chinuim ochii, sa fie tolul la vedere!

www.youtube.com/watch?v=gWqj6Twzd5Y&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Vorba prietenului meu , esti la plaja , oricum stie toata lumea ce ascunzi dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot ,toate femeile au asa ceva , care-i marea mirare?



in cazul asta propun sa faca si barbatii chilotziless, ca oricum stie toata lumea ce ascund dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot, da' macar sa nu ne chinuim ochii, sa fie tolul la vedere!

www.youtube.com/watch?v=gWqj6Twzd5Y&feature=related" target="_blank">THAT's ME


Da,da,da,sustin aceasta idee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Vorba prietenului meu , esti la plaja , oricum stie toata lumea ce ascunzi dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot ,toate femeile au asa ceva , care-i marea mirare?



in cazul asta propun sa faca si barbatii chilotziless, ca oricum stie toata lumea ce ascund dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot, da' macar sa nu ne chinuim ochii, sa fie tolul la vedere!

www.youtube.com/watch?v=gWqj6Twzd5Y&feature=related" target="_blank">THAT's ME


Cu riscul de a orbi, sustin propunerea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Nu ma pot abtine. Si eu vreau....chilotziless

Esti mortala Tzuni !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Aaaa nuuu, poate o sa fiti dezamagite. Cred ca e mai interesant cu bucatica aceea de material. Si e valabil si viceversa. Opinia mea desigur.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Vorba prietenului meu , esti la plaja , oricum stie toata lumea ce ascunzi dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot ,toate femeile au asa ceva , care-i marea mirare?



in cazul asta propun sa faca si barbatii chilotziless, ca oricum stie toata lumea ce ascund dupa bucatica aia de material prin care iti dai seama de tot, da' macar sa nu ne chinuim ochii, sa fie tolul la vedere!

www.youtube.com/watch?v=gWqj6Twzd5Y&feature=related" target="_blank">THAT's ME




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:


Citat:
citat din mesajul lui marius


Aaaa nuuu, poate o sa fiti dezamagite.





Stii cum e cu Toma Necredinciosu'? ... io nu cred pana nu vad!

www.youtube.com/watch?v=gWqj6Twzd5Y&feature=related" target="_blank">THAT's ME

Mergi la inceput