Higroma Chistica

Higroma Chistica | Autor: Ally000

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!Sunt tare suparata, am fost la medlife favorit sa fac bitestul de 11 s si la eco si mi-a pus diagnosticul-higroma chistica( 5,6 mm )Mi-a recomandat intreruperea sarcina.Am 11 saptamani si 2 zile.Sunt ingrozita nu stiu ce sa fac.Ieri am fost la dr Isuop si dansul mi-a zis ca am Translucenta Nucala 3.6 mm .Voi ce ziceti?Ce ma fac?Unde sa ma mai duc?Dr meu ginecolog vine luni sau marti la spital, daca si el tot la avort ma trimite ce ma fac?Ati auzit de cazuri ce s-au terminat cu bine?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

ally, nu stiu ce sa-ti raspund si probabil majoritatea de pe aici nu stiu amanunte despre aceasta problema. am intervenit sa nu crezi ca te ignora lumea ci pur si simplu ca e o problema mai putin intalnita.

e foarte greu sa dai un sfat in astfel de situatii, altul decat du-te si vezi 10 medici!

la o cautare a termenilor in engleza am gasit o fetita dulce foc, vindecata de aceasta problema printr-o operatie. mai jos poti sa citesti marturii ale altor cazuri tratate cu succes:

http://www.youtube.com/watch?v=20Z4StWCa1Y

sa va ajute Dumnezeu si sa revii cu vesti bune!

18+
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Buna, subscriu si eu la ce spune unboticutz.
Iti doresc mult succes

monis 28
acum si cu poze

Mergi la inceput