Pestisori... pestisori... (41)

Pestisori... pestisori... (41) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestisori... pestisori...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Sa facem cunostinta ... noi suntem:

*19 februarie:
- danamunti cu Eric Gabriel web
- Criss
- babylina cu Bogdan
*20 februarie:
- criss75
- Anacami cu Sebastian Alexandru web
- Charlie
- miruta
*21 februarie:
- Sephora web
- ada2021 cu Adriana (20 februarie)
*22 februarie:
- emilyjeuly
*23 februarie:
- danette cu Iris
- crig72 cu Mariuca
- NADYA
*24 februarie:
- Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
*26 februarie:
- Sigrid26
*27 februarie:
- danyce cu Alma
- liris
- Dora cu Ami
- hermelina cu Mariuca
- ochi verzi cu Diana
*28 februarie:
- Rodica cu Andrei si Mihai web
- Clauditza
- Laureta cu Inisa web
- daniela daneza
*1 martie:
- Crismir cu Robert-Cristian web
- Simosimo
*2 martie:
- fulguletz cu David web
- alinaMIZZI cu Keane-Peter www.fotothing.com/alinaMIZZI" target="_blank">web
*3 martie:
- puiuDana
- kitty_nic
- alinabratu2000 cu Mihnea
- nanami cu Hiro
- andanii cu Andrei
*4 martie:
- Papadie cu Catrina
- Vanessa cu Andutu si Catalin web
- Felis cu Mihai web
- clauditzadennis
- serbanica cu
- marami cu Oana si Diana
- cryna77 cu Robert
*5 martie:
- i_carmen
- alinkav cu Alex web
- pufymic cu Alesio
- nicoll_mada cu Codruta Andreea si Alexandra Stefania web
*6 martie:
- Sasuke
- Gabgabriela cu Diane, Adeline (3 martie) si Héloise
- Iepumic
*7 martie:
- Leta cu
- Allice2004 cu Andrei Florin
- Loma
*8 martie:
- mirelam cu Andrei
- Rayuela cu Amelia web
- Emilly
- Alina
- lilly
- mirela dan
- gabryelle
*10 martie:
- ange
- naomi ioana cu Naomi
- amik cu Alexandra
- grodear cu
*12 martie:
- Anca oltean
- danuta36 cu Miruna
- Salisa cu Anastasia
- Anelis4u cu Mircea
*13 martie:
- oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
*14 martie:
- simi
- Elly cu Daria
- lucar
*15 martie:
- martie cu Sara
*16 martie:
- Nally cu Sebastian si Petru Alexandru & Pavel Cristian web
- Ioana Co cu Darius si Darianna web
- elyanne cu Elena si Andrei & Mihai (3 martie) web
- orhidee cu Diana
- dia_codat cu Caroline si Stephanie
- Adrienne_12
- ra_mata cu Matei
- mariaana cu
*17 martie:
- Denisam cu Emma si Mark Alex
*18 martie:
- Scarmanus
- Denii mic
- Nexus cu Arthur
- xandrutza_76 cu Raluci, Narci si Diana Maria
- ache
*19 martie:
- xerxe2005 cu Razvan Gabriel
*20 martie:
- Maruta cu Maria
- ank si bb cu Karina web
- ioana_77 cu Maria web
- geany_bc



*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Cin' doreste a ne vedea... suntem www.4shared.com/" target="_blank">aici !!! Ooopsss... ... e-mailul si, mai ales, parola... numai pe PM ... .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Deoarece sunt prima doresc sa fie un capitol numai cu vesti bune si cu optimism maxim promit sa fiu asa cum am titulatura " optimista cronica "

Ely, multumim de noul capitol.

Executat si votarea de seara.

Noapte buna!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!
Eu inchid , eu deschid!

cafea:

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirene!

Multam Dany pt. cafea . V-am votat pe amandoua in dimineata asta... io ma retrag din concurs... stiti cum se poate sterge/inchide contul la ei? Ca, eu nu zarii nik legat de asa ceva... Succes in continuare la amandoua ! Sa castigati !

Ma duc sa caut horoscopul ...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaa

Inca sunt adormita... am avut o noapte cu vreo doua terziri ... neobisnuit pentru ai mei baieti... din cauza de baieti kk-ciosi... nu mai faceau noaptea de cand erau bebelusi... cred ca i-a deranajt ceva la burtica...
Apoi la 7 dim nu mai vroiau sa doarma... a trebuit sa domr in patul din camera lor... ca asa n-au curaj sa se dea jos din patuturi, sa se joace

www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Horoscopul pt. 28.07.2009:

- "Aveti succes in toate activitatile legate de camin. S-ar putea sa castigati o importanta suma de bani, dintr-o afacere. Dupa-amiaza puteti sa va faceti planuri de viitor impreuna cu partenerul de viata. Spre seara, aflati ca un prieten are probleme cu sanatatea."

- "Sunt multi in jurul dv. care va cer ajutorul, in diferite probleme si nu stiti pe cine sa ajutati mai intai. Decat sa le dati sfaturi la nimereala, mai bine le spuneti ca nu-i puteti ajuta."

- "Nu se poate spune ca discutiile pe care le ai azi cu anturajul aduc prea multe informatii noi, fiind, mai degraba, conversatii de umplutura, pe teme banale, de zi cu zi, dar ceea ce te multumeste e faptul ca intri in legatura cu multa lume si simti ca relatii, pana mai ieri, fara consistenta devin mai solide. Ai sansa de a-i mari cercul de cunostinte, chiar daca nu se poate vorbi de prietenii care vor dura o viata... Dar chiar si asa, dorinta ta de socializare este satisfacuta!"

- "O zi domoala...
Esti destul de calma, iar cel care va profita cel mai mult de pe urma acestui lucru este chiar partenerul de viata. Pentru ca si la serviciu iti merge bine, ai dispozitia necesara unei seri romantice. Un film bun si un vin potrivit cu atmosfera poate deschide seara. Profita de planetele din Fecioara pentru un weekend de vis!"

- "Astazi este o zi in care concesiile repetate sunt solutia ideala si cele care iti dau increderea pentru ca totul sa se termine cu bine, daca ai avut ceva neintelegeri in ultima perioada in ceea ce priveste relatia ta. Se pare ca iti prieste o calatorie sau o plimbare, care iti va oferi lamuririle legate de vreun proiect pe care il vrei gata cat mai repede. Schimbarile iti sunt folositoare, asa ca mai bine nu te opune."

- "Iti place sa dezlegi orice fel de problema, chiar daca te gasesti in aceasta situatie la locul de munca sau acasa. Secretele, subiectele tabu sau misterele te atrag. Doar stand printre secrete este suficient ca sa fii ocupat 24 din 24 de ore. Circumstantele actuale te supun unui mare efort intelectual si la multa munca. Totusi, lucrurile evolueaza in favoarea ta, asa ca nu te lasa batut inca. Comunicarea si calitatea de a fi un bun ascultator sunt darurile naturale pe care trebuie sa le folosim ca sa obtinem ce vrem. Te asteapta vesti grozave!"

- "Dragoste:
Dragostea trece prin stomac, insa nu e nevoie sa faci scandal daca s-a ars tocanita.
Bani si cariera:
La slujba vei fi eficient, spre uimirea sefilor, care te credeau cam indolent.
Sanatate:
Energia este la cote maxime, asa ca nu ai motive de ingrijorare. Esti sanatos tun!"

Cam atat. Va pe toate si va doresc o zi buna si frumoasa! &




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hello !
De dimineata am reusit sa ajung la analize si spre surprinderea mea erau o grmada de oameni ,am stat aproape 1 h , ultima data cand am fost nu era nimeni .... apoi am venit rapid acasa ca sa beau cafea . ca eram in reluare fara , a trecut si parintele , apoi am plekat la alta dr . sa iau cm .....asta tot ortoped recuperare si daca tot am cotizat am pus-o s imi fac si un control si asta cica am inceput de artroza...hm, cam devreme zic .....mi-au dat lacrimile dupa ce am plekat de la ea ....dar ajungand la domn dr , mai in varsta ii spun si ma linisteste ca nu am asa ceva si ca daca nu se dizolva chistul cu fizioterapie prin laser , imi face o punctie ..... , ma rog ideea este ca am sa iau niste antiinflamatoare si unguente ...si am sa fac niste talonete ....se datoareaza cica statului in picioare , si este corect , in cei 13 ani de munca am lucrat numai in magzine , in picioare cu clientii ....



asa ...gata cu mine ...

Cryna, nu inteleg d c ai renuntat la concurs/ Dar ma rog e optiunea ta .

Dana , ati revenit din vacanta sau inca nu ?

Restul sirenelor/balenelor ?




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Deci nimeni , chiar asa ? Se poate ? Ia ca scot biciul, ca nu mai tine

asa deci strig catalogul ;
Crynaaaaaaaaaaa.....
Danuta..............
Elyyyyyyyyyyyyy....
Mihaelaaaaaaaaaaaaaa....................
Nicoll.................
Dana................... si restul trupei ....hai adunarea

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Daaaaaaaa... acum ne-am returnat de afara... dar am 2 bucati baieti suparati... nu stiu din ce motive... si e o galagie in jur
Abia astept sa le dau sa manance, s-i spal... si la nani... sa se faca linisteeee

www.infoturism.ro/acorda-puncte/109575/


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Seara buna la toate!


Raspund la apel Dany ... va facui si votarea "nocturna" la amandoua ... succes .


Io, azi nu prea avui chef de vorba ... cre'ca, am intrat intr-o pasa neagra ... superneagra ... iar, dupa-amiaza umblai prin oras, cu treburi... si ajunsesei cam tarzior acasa in seara asta... si tot fara chef de vorba ... nici zilele urmatoare nu stiu daca o sa fiu mai vorbareata ... ...
Iar, cand am ajuns acasa din oras, hop si poznasul ca, el vrea la ... l-o terorizat oleaca pe bunica-su pan'am ajuns io din oras... ca, ei fura la strand in timp ce io eram cu frate-miu prin oras cu treburile... si au ajuns acasa inaintea noastra... si, cum regula era direct mersul la , poznasul ii tot zicea lu'bunica-su ca se duce singur la ... ca, el stie sa faca si singur ... da', nu i-o prea mers ... o trebuit sa ma astepte sa vin de la trebi, ca sa-i fac io dusul mult asteptat & & ...
Hmmmhhh... m-am retras din concurs pt. ca, am observat ca, incep sa ma ambalez prea tare d.p.d.v. emotiv, sa ma implic prea mult ... s-am preferat sa ies din "joc"... sa abandonez pana nu pun suflet, si la suflet, prea mult ... daca intelegi ce zic io ... si, cum ma pali amu si criza asta neagra ... mno... ...


Multa sanatate Dany! Sa rezolvi toate probleme cu bine si sa te faci bine !


Ely, mult succes cu linistitul trupei si odihna placuta !


la toate sirenele si s-aveti parte de o noapte linistita, racoroasa si odihnitoare ! Noapte buna!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Prezent!

Cryna, multi, multi sa treaca pasa neagra.
Elyana, strengarii sa doarma bine!
Dany, sanatate multa, sa scapi de acel chist!
Votat!
Eu azi am fost iar la dentist si mi-a facut extractie...sunt shtirba nitel Am crezut ca voi vb rau, ca voi sâsâi, dar vad ca ma descurc bine. Daca e ok, pana pe 15 august am dinti frumosi. Dr zicea ca se va vindeca ff rapid si din cauza paradontozei pe care o am din adolescenta gingia s-a rtras si atunci nu dureaza mult sa se vindece. Dintii se mai deplasasera si-au pierdut mobilitatea si mai mult se rasucisera cumva, dar am tot amanat sa-i scot pe cei doi de teama ca nu voi putea vb, ca nu ma voi acomoda cu ceva strain in gura,...dar acu' am prins curaj si cum e vacanta am profitat.

In rest scoala(mai avem trei zile), treaba prin casa, gatit, si afara la joaca.

Noapte buna!


Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput