boala lyme

boala lyme | Autor: Lyly24

Link direct la acest mesaj

nu stiu daca am postat bine aici sper sa nu deschid un topic nou vroiam doar sa raspund la mesaje dar nu prea ma pricep..ideea este ca am fost si eu muscata de o capusa acum o saptamana cel putin asa mi s-a spus la doctor ca eu capusa nu am vazut-o am o pata rosie in zona aceea dar nu este mai decolorata la mijloc cum am vazut ca e specific bolii lyme si de asemenea mi-a iesti o urticarie pe tot corpul multe pete mai micute arata a pojar dar nu este se pare ..doctorul mi-a dat tratament 7 zile doxiciclina 100 mg una pe zi si paracetamol 3 pe zi...am tot citit pe aici si am vazut ca nu e doza suficienta ma simt asa de obosita si stresata de n-am cuvinte oare pot avea boala lyme acea pata rosie neaparat e semnul bolii?si a mai patit cineva urticarie pe tot corpul am si temperatura foarte scazuta am tot avut 35.8 35.9 36 grade am frisoane transpir mereu rece..mi-e frica ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi va rog imi cer scuze daca nu am postat unde trebuia multumesc anticipat si sanatate la toata lumea

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139294&whichpage=12


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank"> ratuste dulci in concurs lo1, lo2

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput