unde sa ma tund?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

Anca, stii pe cineva de la Abatte? Te intreb pentru ca am citit o gramada de comentarii negative despre Abatte si ma ref la toate saloanele lor. Mai demult a fost o prietena in Rosetti si a plecat cu ochii in lacrimi de acolo, a ciuntit-o rau de tot. Eu il stiu pe Alexandru de la Abatte Floreasca, dar e cam departe de mine si pe Claudia din 13 Sept, dar la tuns nu e asa buna, mai mult la coafat.
Nu mai zic ca tre sa te programezi cu f mult timp inainte.

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai eu ma fac la Nona si sunt f multumita de ea.Max cu 2 saptamani inainte ma programez

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

adialex,
eu stau in Tei (sect.2) si am o coafeza buna (pe care din pacate am "tradat-o" din lipsa de rabdare cu una de la un salon si daca te uiti prin topicurile recente o sa vezi ce am patit). Daca vrei detalii iti pot da numai pe PM.

Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ernestine spune:

o recomand cu toata increderea pe monica,salon abate lizeanu.am trimis foarte multa lume la ea....este foarte buna la tuns..ceea ce mi se pare foarte important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Iti recomand o coafeza super buna la coaforul Perla. E chiar la parterul blocului Perla.Se numeste Mioara Circiumaru. E foarte talentata. N-ai sa regreti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adialex spune:

fetelor, am fost duminica trecuta si m-am tuns; am fost la abatte lizeanu, nu stiu la cine am nimerit, adica nu stiu cum o cheama pe domnisoara respectiva; rezultatul nu este total dezastruos, dar nici cine stie ce; merge...
oricum, multumesc pt raspunsuri, sunt de retinut recomandarile voastre;
off-topic : iepumic, am citit ce ai patit, imi pare rau....eu cred ca nu mai plateam nimik

Mergi la inceput