Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

unde sa ma tund?

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Raspunde  Versiune imprimanta
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 2

adialex
adialex
membru incepator

Romania

404 Mesaje
0 Prieten(i)

Trimis la - 21/07/2009 :  09:34:31 Link direct la acest mesaj  Arata profilul Adauga semn de carte la mesaj Trimite adialex un Mesaj Privat  Reply with Quote

unde sa ma tund?

am pata pusa si vreau sa fac ceva cu parul meu, care a inceput sa arate groaznic; ultima data cand am fost la un salon m-a caprit o domnisoara, de am plans 3 zile, si am lasat si o caruta de bani;
asa ca va intreb pe voi, stiti vreun salon unde sa ma tunda omeneste(nu vreau cine stie ce frizura complicata) si sa nu ma despoaie de bani?
multumesc
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator
andreea1002
andreea1002
membru incepator

Romania, Bucuresti
258 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  11:43:59 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite andreea1002 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Din ce oras esti? Ca daca eu iti zic un salon din Bucuresti si tu esti din Oradea, banuiesc ca nu prea merge.

Andreea, mami de Miruna Ioana(25.09.2007)
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
adialex
adialex
membru incepator

Romania,
404 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  12:26:27 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adialex un Mesaj Privat  Reply with Quote
da, scuze, din Bucuresti; am crezut ca apare la semnatura
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
geniest
geniest
Nascuta vara !

Donator Andrei
 Romania, BUCURESTI
2017 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  13:07:53 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui geniest Adauga semn de carte la raspuns Trimite geniest un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si in ce zona te-ar interesa ?
adialex
adialex
membru incepator

Romania,
404 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  13:21:08 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adialex un Mesaj Privat  Reply with Quote
de preferat ar fi in sectorul 2
stefiuta
stefiuta
membru incepator

Romania, Bucuresti
281 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  14:19:55 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luistefiuta Adauga semn de carte la raspuns Trimite stefiuta un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pot sa-ti recomand 2 saloane, nu stiu daca sunt in sectorul 2, le cunosc pe fete de mult timp iar de una din ele sunt de-a dreptul incantata, are o mana super, cum se zice. Unul e pe Calarasi iar celalalt in zona Alba Iulia-Decebal.
Daca vrei, iti trimit pe pm mai multe detalii.

leuta
adialex
adialex
membru incepator

Romania,
404 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  15:33:50 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adialex un Mesaj Privat  Reply with Quote
multumesc mult!
astept detalii pe pm
andreea1002
andreea1002
membru incepator

Romania, Bucuresti
258 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  16:04:59 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite andreea1002 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ti-am trimis si eu PM, nu stiu daca am voie sa zic aici numele salonului.

Andreea, mami de Miruna Ioana(25.09.2007)
Sarasvati
Sarasvati
nou venit

Romania, Bucuresti
33 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 21/07/2009 :  16:16:19 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
As vrea si eu detalii, mai ales despre cea cu ”mana super”. Multumesc mult.
corinag
corinag
membru incepator

Romania, Bucuresti
390 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 24/07/2009 :  12:40:32 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicorinag Adauga semn de carte la raspuns Trimite corinag un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu, merci

Corina ,bb Ilinca 01.03.2003 si bb2 Andrei 21.04.2006
poze

membru veteran ancadragoman
Mami de minune Maria

Donator 1 Iunie 2010Donator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011Donator  Sange
 Romania, bucurestiBUCURESTI
22108 Mesaje
50 Prieten(i)
Trimis la: - 24/07/2009 :  12:51:04 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiancadragoman Adauga semn de carte la raspuns Trimite ancadragoman un Mesaj Privat  Reply with Quote
Abatte de la Rosetti.Vezi ca au si site

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
eu sunt Maria
Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
an1 si an2

Pagina: din 2 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com