Burtici fericite de septembrie-octombrie(105)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Fetelor eu am bagat 2 castronele de ciorbica si ma declar satisfacuta: a fost extraordnar de buna, eu am facut-o, eu ma laud singura, eu o mananc
Adica eu centrez, eu dau cu capu'....si fug si in poarta sa apar
Acum ca suntem si mancate cu ce mai continuam ?

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

hello
... si eu abia am revenit din piata de animale si iar nu am dat nici o pisicuta si azi chiar a fost piata puternica si degeaba
Aseara a fost furtuna si am ramas fara tel fix , net si cablu asa ca am mult de recuperat
Ma duc sa mananc ceva ca mor de foame si revin



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Aida hai saluti .....eu cred ca pisicutele alea vor sa ramana la tine de nu le gasesti nciun stapan.....poate te iubesc pe tine

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

hello
... si eu abia am revenit din piata de animale si iar nu am dat nici o pisicuta si azi chiar a fost piata puternica si degeaba
Aseara a fost furtuna si am ramas fara tel fix , net si cablu asa ca am mult de recuperat
Ma duc sa mananc ceva ca mor de foame si revin



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Pofta buna!! Uff cum nu vrea nimeni så ia pisicutele alea drågålase si frumusele....Si la mine a fost furtuna aici..Si am ramas fara tv decat ...se intampla rar dar cam asa e cu parabola...

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Apropos de pisicutze. Am fost in piata azi dupa usturoi si lamaie si e un mini petshop la mine. SI azi tanti de acolo avea de dat 3 pisicutze gratis (maidaneze dragele de ele) dar nu m-am putut dezlipi vreo 5 minute de ele, asa le-as fi luat acasa, una parca ma ruga "ia-ma te rog" sa lesin acolo. NU stiu daca ma credeti dar mi se rupe inima-n doua cand le vad asa de dragi imi sunt. Cr4ed ca daca as sta la curte as face crescatorie de pisicutze
SI bineinteles ca in toata povestea asta gandul meu a fost la Aida cum merge ea cu pisicile in piata, mai ca o cautam cu privirea



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 31+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Sa ne fie de bine tuturor care am mancat
IULIKA ma descarc,mie mai bine pana se trezeste,m-as duce la tara cu ea ca nu am mai fost de 2 sapt dar prevad ca o sa ma iau la cearta cu ea,in fine mai am timp sa ma hotarasc,ca oricum tata mi-a promis ca-mi face gratar in fata blocului si porumb copt,ca initial d-aia vroiam la tara
MONICA sa ai pofta la pestic,eu una am caras in casa tot timpul dar nu ma ating de el,caci nu-mi place pestele,in schimb o invidiez pe KAWAICHAN si restul fetelor din Japonia ca au parte de fructele alea de mare si de creveti aia mari facuti pane
LUTONIANA si eu sper sa-mi redea bebele energia cand o veni si sa gatesc iar sa nu mai stau sa astept la tata

29+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

DEci pana aici mi-a fost. De doua saptamani palng ca vreau porumb copt . I-am zis ieri lu injineru sa mergem pana la padure, frigem 2 porumbi si ne intoarcem... deci nu mai pot de pofta



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 31+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Sorry MONICA
Nu ar fi o idee rea sa va duceti,mai luati si aer si iti faci si pofta
Ti-as trimite eu dar nu mai e bun pana ajunge,nu aveti nici un strand pe acolo,poate gaseste cine stie

29+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

mie mi-e foame! ce aveti de mancare ca mi-e urat sa pap singura?al meu iar e plecat , de fapt va spuneam acum 2 zile ca o sa am un week-end solo.





anco 31+


eu fac o ciorba de pui si pui la cuptor...iar ca desert apple crumble ca nu mai aveam loc in congelator.

MangaGirl :-) 29+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Delia super poza ..3 gravidutze fericite..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput