Cazare Mangalia?

Cazare Mangalia? | Autor: mamacangur

Link direct la acest mesaj

Unde ati stat in Mangalia, ieftin si curat? Ce imi puteti spune despre plaja si oras ca atare?
Multumesc pt. raspunsuri!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamacangur spune:

Inca astept... :0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

noi am stat multi ani in Saturn si ne tot plimbam prin Mangalia.
In afara de cele cateva hoteluri pe faleza nu am vazut nimic... adica pensiuni, vile.
In schimb multa luma cazata la "particulari" - adica in apartamente de bloc sau la curte. Nu stiu in ce conditii..

Ingrid si Cristi 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

ah, si inca ceva: plaja mi s-a parut mica... iar mancarea mai scumpa decat in Saturn

Ingrid si Cristi 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

Am mers multi ani la rand in Mangalia si m-am indragostit de acest oras, ca pana la urma este un oras-statiune, nu ca Neptun, Venus sau altele. Din pacate nu stiu pe nimeni care ofera cazare, am vazut multe persoane prin oras, pe langa gara care ofereau.
Plaja nu este chiar atat de mica, probabil comparativ cu altele din alte staiuni, da. Erau anul trecut cateva terase pe faleza dar n-as putea sa-ti recomand vreuna, pentru ca am stat la un suc si atat.
Orasul este curat, linistit, cativa prieteni chiar radeau spunand ca am imbatranit de prefer linistea Mangaliei. Si este f aproape de Saturn, unde sunt o gramada de terase si locuri de joaca pentru copii.
Daca imi mai aduc aminte ceva, revin.

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mie cea mai comoda vacanta mi s-a parut cand am inchiriat in Constanta un ap de 2 camere, complet utilat, de unde in 5 minute eram pe plaja goala

Astept si eu ponturi pt Mangalia

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabela spune:

MamaGiuliei,
Poti sa-mi spui cum ai procedat pt a inchiria ap. in Constanta? Pe ce perioada ai inchiriat?
Poti sa-mi raspunzi pe PM, ca sa nu fie probleme.
Asa ma gandeam si eu sa procedez la inceputul verii, mai ales ca fiica-mea adora marea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacangur spune:

Mangalia, ap. 2 camere la 5 minute de plaja, fam. Serbanescu 0720 439 111

Mergi la inceput