Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

picnicu meu a decurs fara coaste si berica ca am dat de cucuruz fiert normal, adica care nu e dulce, de doi ani caut cucuruz care sa nu fie dulce si ieri am gasit asa ca am bagat la greu vro 3

Octa, cum mai sunteti voi?
Monica, sanatate

pup fetele

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara,

Azi dimineata am ajuns si noi la Timisoara...va pup si va doresc o seara racoroasa!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Seara buna!

Ana, bine-ati revenit! Sper ca v-ati distrat - astept cu nerabdare un jurnal de calatorie si poze!

Pup fetele toate, toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

silvana, multumim
Ana, bine ati revenit asteptam impresii de vacanta
pe toate o noapte buna va doresc

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Bine ati revenit fetele!!!

Va asteptam cu impresii dupa ce va reveniti :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

hello fetele
mersic de lamurirea cu coastele.eu m-as bucura de o intalnire cu voi numa nu prea mis io fan coastemai ales de miel,poate o shaorma

DIANA-mami de pitici nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Diana te rog nu vorbi de shaorma ca balesc la greu, ii ziceam la al meu, ca prima oprire de la aeroport cand venim acasa, va fi in studenti la shaorma
Ana, bine ati revenit acasa, asteptam poze, multe poze si povesti asa cum numa tu stii sa spui

Noi am fost azi la strand la balaceala

pup gasca, o saptamana faina va doresc

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza dragelor...

Io v-am simtit lipsa...voi habar nu am...
Da stiti cat va LUV IU pe toate, asa incat, de aseara reintru incet in normalitate, dupa exact o luna de la internare.
Azi, o sa-mi fac timp, sa scriu...sa ma descarc, cica imi va face bine...
O sa scriu despre cumpana vietii mele, asa cum au numit-o medicii.
Am sa scriu despre credinta si speranta, despre minte si suflet.

Vroiam doar sa va zic: Buna dimineata si bine v-am regasit!

Dorisake e din nou Ciufuleasca!
Si zau ca tare ma bucur!

O zi faina faina...

Fug la medic ...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Se vede ca inca nu mi-am revenit complet...
Am uitat sa va dau cafea...

Aveti capitol nou, deschis aici






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata

si o saptamana frumoasa

wow ciufuleasca , ana ... am ce citi , in sfarsit fataiala si la noi



Aida ... 33+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput