AZOOSPERMIE -cap 33

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Andra, Ainia:

Ainia: La multi ani si pentru Vladut,e un frumos!!!!Are niste trasaturi de baietel tare bine definite

Mami fericita de Ingrid Cristiana - 09.06.2009





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vulturas spune:

buna fetelor
a fost si sotul azi la eco si nu are nici o problema...e totul perfect...a zis dr. Iosup ca daca ii iese si cariotipul bine sa ia naturiste ca altceva nu are ce...oricum asteptam sa iasa si cele genetice si mergem cu toate la dr. Moisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Vulturas, intr-un fel e bine ca nu are nimic....Vezi partea plina a paharului.Care e rezultatul spermogramei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vulturas spune:

Citat:
citat din mesajul lui andrabirni

Vulturas, intr-un fel e bine ca nu are nimic....Vezi partea plina a paharului.Care e rezultatul spermogramei?

OATS-100.00/ml
A=0
B=0
C=10%
D=90%
Asta incerc sa fac...sa vad partea plina...ma bucur ca nu e nevoie de vreo operatie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Vulturas, poate ca vreun tratament naturist va va ajuta.Spermograma a avut valori regresive?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Pentru ca acesta este unul din subiectele mele de suflet, vreau sa va anunt si pe voi despre minunea care mi s-a intamplat in sfarsit!
Dragele mele, nici nu stiu cum sa incep, sunt foarte emotionata, asa ca va zic direct: am un test pozitiv si bhcg 164!!!!!
Sunt in z26 si am facut deja testele pt ca am avut o banuiala, am avut vineri cateva pete si dureri de cm si cum niciodata nu mi s-a intamplat asa ceva, am sperat ca poate sunt graviduta si Dumnezeu m-a ajutat si SUNT !!
Sunt foarte emotionata, nu imi vine sa cred ca ni s-a intamplat in sfarsit minunea!!
Plutesc!
E minunat si va doresc si voua sa traiti cat de curand o astfel de bucurie!

Pentru cine nu isi mai aduce aminte de mine, am doua fiv-uri+icsi la activ, cauza OATS, apoi sotul s-a operat de varicocel ( in dec 2007), eu am uter retrovers. Insa o spermograma recenta n=a mai facut si nici n-o sa mai faca acum, insa eu sunt convinsa ca in urma operatiei s-a imbunatatit mult spermograma.

Va doresc si voua sa vi se intample aceasta minune!
va cu drag pe toate!



Ioana
animalutele mele iubite Noua generatie de pisicuti

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Infertilitatea este o boala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Buna,
Chiar daca nu ma cunoasteti va citesc mai tot timpul cand nu sunt ocupata.
ioana_p76 felicitari si sarcina usoara si la termen.
Ma bucur foarte mult sa aud asa o veste mare mai ales ca si sotul meu are OATS si este operta de aproape 2 luni de varicocel deci in concluzie a dat roade operatia sotului tau sper ca si la mine sa vina vestea cea mare cat de curand.


sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Doamne, Ioana , ce minune traiesti! FELICITARI din tot sufletul! Ma bucur mult de tot pentru voi, este cu totul si cu totul extraordinar faptul ca ai ramas insarcinata natural dupa fiv!

SARCINA USOARA SI BEBE SANATOS!


***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

ioana_p76, felicitari din tot sufletul!!! astea da minuni, intr-adevar!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

ioana,nu-mi venea sa cred ce citesc ,asta este chiar o minune,felicitariiii si iti doresc din suflet sarcina usoara si fara probleme....



bytzi


doamne ,ajuta-ma sa am si eu un bebe


"Speranta,ca si credinta,nu inseamna mai nimic daca ii lipseste curajul;
nu inseamna nimic daca ii lipseste riscul."
(Thornton Wilder)

Mergi la inceput