Informatii utile Constanta 20

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

O intrebare pentru cunoscatoare: unde sunt haine pentru gravidutze?? Sora mea tot cauta ba sutiene, ba bluzite si nu stim daca e un magazin cu specific?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria08

O intrebare pentru cunoscatoare: unde sunt haine pentru gravidutze?? Sora mea tot cauta ba sutiene, ba bluzite si nu stim daca e un magazin cu specific?!


In piatza grivitzei sunt doua mgazine de profil, in marvimex,in doraly...la H&M in Tom, chiar si in carrefour gaseste hainute de gravi...

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

Blogul nostru-Viatza intre roz si bleu
NASI 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

maria08 Eu sutiene marimi mai mari (de la D in sus, deocamdata D) in oras nu am vazut decat pe Stefan cel Mare la Triumf si mi se par cam prea scumpe, de aceea imi comand pe internet de la www.quelle.ro/ro/q4r/home/?preset_lang=RO&EMBPERL_UID=:6d20ef0633e302d70a7de1070c16a8f4&referrer=http%3A%2F%2Fus.mg4.mail.yahoo.com%2Fdc%2Fblank.html%3Fbn%3D1357.22%26.intl%3Dus&eid=newsletter.03.07.2009.Home" target="_blank">quelle unde mai gasesti modele si la preturi rezonabile. La capitolul hainute inca nu am avut nevoie, asa ca voi urma si eu informatiile madalutei cand o fi musai.

14+

odiseea noastra
nepoteii mei
viatza la tzara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Madaluta, Larisel: Multumesc!! Piata Grivitei e pe langa Tomis Plus??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Madaluta, s-a deschis H&M in TOM?????De cand????
Maria maine avem eco si noi suntem foarte emotionati si nerabdatori.Ne rugam sa fie bine!

4+ Eman energii pozitive, gratis !Nu accept refuz !Exclus aventurierii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Si eu prin zona sa va salut!
Ellanik si eu zic ca sunt doi, abia astept sa ne spui ce o sa se vada la echo!
Madaluta
Maria imi pare rau ca nu ai o perioada prea buna..sper sa nu tina mult. Parca stiam ca te pregatesti de fiv, nu? Iti doresc mult noroc.
Si sper sa plecam si noi doua la odisee, suntem chiar cam vechi pe aici.
Noi deocamdata nu mai avem nici un plan de fiv-uri..unul din motive fiind bineinteles banii..care sunt sublimi dar lipsesc cu desavarsire
De, e criza..dar poate pana la anul ne vom reveni si vom lua in calcul diverse variante.Pana atunci ne odihnim psihic, ca atatea incercari nereusite ne-au cam obosit.

Va pe toate!


Ioana
animalutele mele iubite Noua generatie de pisicuti

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Infertilitatea este o boala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Ioana, las' ca trece criza si ne revenim noi.La anu' o sa am mai multi pumnisori pentru voi .Stransi evident.Pupici si va tin la curent maine seara.

4+ Eman energii pozitive, gratis !Nu accept refuz !Exclus aventurierii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca30 spune:

ellanik-ce ai facut la eco ?cati pui ai?nu ne zici si noua?
pe toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Azi la eco l-am vazut pe bebe...adica am banuit ca e bebe in sacul gestational .Este unul singur adica unul s-a vazut.Dr ne-a zis ca e posibil sa mai fie unu si sa stea ascuns.In cazul in care mai este.Urmatoarea eco o avem peste 2 saptamani si ascultam si inimioara si sa vedem ce analize trebuie sa facem.Deci suntem bine!Va pupam pe toate!Eu si bebe

4+ Eman energii pozitive, gratis !Nu accept refuz !Exclus aventurierii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

ellanik Felicitari pt eco! Acum chiar te-ai linistit, nu?

14+

odiseea noastra
nepoteii mei
viatza la tzara

Mergi la inceput