anunt MP

anunt MP | Autor: michelle-usa

Link direct la acest mesaj

Nici un admin nu se "deranjeaza" sa-mi raspunda la aceasta problema!

AM incercat sa postez un mesaj pe Mica Publicitate si am primit acest mesaj care nu-l inteleg.

"Nu poti pune mesaje in perioada de proba! Daca crezi ca este o greseala te rog sa contactezi administratorul! "

va rog sa-mi raspundeti!
michelle

michelle

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Este simplu - nu ai respectat politica www.desprecopii.com cu privire la reclama privata neplatita. In consecinta nu ai dreptul sa faci publicitate pe acest site.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Este simplu - nu ai respectat politica www.desprecopii.com cu privire la reclama privata neplatita. In consecinta nu ai dreptul sa faci publicitate pe acest site.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


nu inteleg ce vreti sa spuneti...
am vrut sa afisez un anunt in care oferam un loc munca pt menajera si alt anunt in care spuneam ca ofer cazare pe litoral.nu am pensiune turistica, este doar o vil aparticulara. am vazut anunturi asemanatoare la MP, deci nu faceam nimic deosebit.

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

E vorba de publicitate in cadrul forumului desi ati fost atentionata la momentele respective.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Si care e diferenta intre vila particulara si pensiune turistica?

Mergi la inceput