GRAVIBINON

GRAVIBINON | Autor: aurelia12

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,
Caut urgent sa cumpar Gravibinon. Stiu ca nu se mai fabrica la noi in tara, dar am aflat ca se poate gasi la clinicile de fertilitate din Bucuresti.Stie cineva unde pot gasi?Sau poate mai are careva dintre voi?
Va rog sa ma ajutati, doctorul meu spune ca ar fi singura mea sansa sa pot duce sarcina pana la capat.
Am 6 sarcini oprite in evolutie(se opresc intre 6 si 7 saptamani, toate analizele sunt bune, sunt disperata nu stiu ce sa mai fac).

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Citat:
citat din mesajul lui aurelia12

Buna fetelor,
Caut urgent sa cumpar Gravibinon. Stiu ca nu se mai fabrica la noi in tara, dar am aflat ca se poate gasi la clinicile de fertilitate din Bucuresti.Stie cineva unde pot gasi?Sau poate mai are careva dintre voi?
Va rog sa ma ajutati, doctorul meu spune ca ar fi singura mea sansa sa pot duce sarcina pana la capat.
Am 6 sarcini oprite in evolutie(se opresc intre 6 si 7 saptamani, toate analizele sunt bune, sunt disperata nu stiu ce sa mai fac).

Nu se gaseste nicaieri gravibinon, ultimul stoc fabricat a expirat in iunie anul acesta. Poti lua utrogestan 6 sau 9/zi.
Zici ca sarcinile tale se opresc din ev la 6-7 sapt, anal de trombofilie ai facut? Eu cred ca ai o pb cu coagularea sangelui fa-ti de urgenta pachetul de analize "profil trombofilie ereditara II" de la Synevo, contine 3 mutatii genetice, prot C, prot S si antibtrombina III. Tratam este cu clexan si aspenter dar doxa ti-o da un dr hematolog.
Multa sanatate!





Miki Anul asta pun de-un pui
DOAMNE AJUTA!!

Mergi la inceput