Top 10 gradinite in Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Citat:
citat din mesajul lui mmona

stie cineva cat merge spaga la gradinita 90? am sa imi duc nepotica din toamna acolo...


Oribila intrebare... Da' traseul clasic de depus dosarul si asteptat rezultatul ce are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucis
Oribila intrebare... Da' traseul clasic de depus dosarul si asteptat rezultatul ce are?

Traseul clasic este pentru nepoatele de rand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

Astept si eu detalii pe pm despre gradinita Degetica din sectorul 6, va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Stie cineva despre gradinita 90 din sectorul 6? Sau alte gradinite de stat din sectorul 6, zona Lujerului?


Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madius13 spune:

Buna,

am un pitic de 2,4 ani care momentan merge la cresa Titan II, dar din toamna as vrea sa-l dau la gradinita.
Imi poate recomanda cineva o gradinita de sat in zona Diham (Delfinului), autogara Obor ?
Sau stiti cumva ate ceva despre gradinita Steluta de pe Vergului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettina spune:

Are cineva copilul la gradinita Conil din Cotroceni? Vreau sa-mi inscriu copilul acolo si ma intereseaza parerile parintilor care isi duc copiii acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciprian2k spune:

Eu am auzit de la prieteni ca ar fi foarte frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Eu am auzit de la cineva ca are niste prieteni care spun ca ar fi foarte frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns burtika spune:

mmona, la gradinita 90 am vrut sa inscriu fetita in toamna, asta dupa cateva saptamani de la inceperea gradinitei. Fetita mea era inscris la 94 si as fi vrut sa o mut pentru ca erau foarte muti copii in grupa ( 38). Am vorbit cu directoare si mi-a spus ca aveau inscrisi 15 copii la grupa si veneau cam 10 zilnic, deci nu era mare inghesuiala , poate si pentru ca este gradinita cu program scurt. Deci, eu cred ca nu e nevoie de spaga, cel putin asta a fost impresia mea atunci. Eu nu am dus copilul acolo doarece nu mi-a placut educatoarea la care ar fi trebuit sa mearga ( dar care am inteles ca a si plecat).
Lacramioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Sunt mami de fetita de 1 an si 8 luni intr-un mare impas.
Am cautat gradi destul de devreme, in ideea sa o acomodam incetul cu incetul, incepand de la cateva ore pe zi, pana ajungem la programul lung in toamna cand implineste 2 ani si eu trebuie sa ma intorc la servici.
Dupa ce am vazut cateva gradinite (zona Voluntari-Pipera), ne-am decis tinand cont de raportul calitate/pret la o mini gradinita unde o ducem deja de 2 luni.
Din pacate din multe motive trebuie sa cautam o alta gradinita la care sa mergem din toamna.
Sunt complet in ceata. Am citit toate informatiile din acest topic si celelalte topicuri mai vechi despre gradinitele din zona mea si nu am reusit sa ma edific.
As dori niste informatii mai noi de la mamicile care au copiii la gradinitele din zona Voluntari-Pipera.
Trebuie sa imi fac un pic de curaj si sa va povestesc si despre gradinita de la care tocmai ne-am decis sa plecam.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput