Cafea cu aroma de femei si bebelusi *98 *

Cafea cu aroma de femei si bebelusi *98 * | Autor: aidaciolac

Link direct la acest mesaj

daca tot nu deschide nimeni subiect nou , atunci poate ca va atrag cu o www.agenda.ro/pictures/pizza_mare_b.jpeg" target="_blank">pizza si o www.romenkem.ro/images/inghetata.jpg" target="_blank">inghetata de ziua mea

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

aida La Multi Ani si un bebe perfect sanatos iti doresc!am tras si eu cu ochiul si am poftit putin la pizza

7+ Minunea din burtica

Puisori

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ok , ok si pofta buna si sarcina usoara ... sper ca nu ai pofte mari oricum inca e deschis la pizza

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

stati,nu plecati,ma duc sa-mi caut plodul la gradanita si vin la paranghelie

multam aidoiule de cafeu-pizzerie

Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Am gasit costum de Jasmine iuhuhu
E o tiganeala de costum, da' va dati seama ca ii place fii-mii la nebunie, asa kitchos cum e cyclam cu auriu

Booon, acum sa va zic noutati. Aida mai stie cate ceva, cre'ca si madam Wendy:
1. M-am lasat de fumat. (asta e de bine)
2. In urma lasatului de fumat, m-am ingrasat 10 kile. (asta cre'ca nu mai e de bine)
3. In urma ingrasatului cu 10kg, m-am pus pe cura de slabire.
4. In urma curei de slabire, am slabit 4 kg.
5. Concluzie: mai am 6 kg in plus.
Acuma nu vreau sa le dau pe toate jos. Da' daca mai dau 4, sunt meseriasa. Daca nu, sunt un pic grasuta.

Problema mea e ca nu mai am nici un viciu. Nici un viciu? E posibil asa om, vara viciu? Am nevoie de idei...sa ma apuc de pescuit? de calarit? ce viciu sa-mi gasesc?

Sa nu-mi dati de exemplu internetul si DC. Cred ca de la atata uitat pe forum am inceput sa am probleme cu ochii (merg miercuri la un consult sa vad ce optiuni sunt); nu mai suport mereu lentilele de contact, nici ochelarii nu-i suport cand e soare prea puternic - imi trebuie ochelarii de soare. M-am babit, e clar, da' daca tot ma paste vreun batz alb macar sa-mi aleg eu modelul hm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Nu mai numerotati capitolele? Asta are 2 stelute, ce inseamna asta? Cafenea de 2 stele? Nu-mi prea convine, va rog sa-mi schimbati fata de masa ca e patata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Green salad please with lemon.

Daca mai continuati cu pizza aia si cu inghetata, ma mut la alta masa, altfel repet figura de sambata (cand in plina cura de slabire m-am infipt intr-un meniu KFC de s-a ales praful de cura mea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

Nu mai numerotati capitolele? Asta are 2 stelute, ce inseamna asta? Cafenea de 2 stele? Nu-mi prea convine, va rog sa-mi schimbati fata de masa ca e patata.

pai am pierdut numarul

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

Nu mai numerotati capitolele? Asta are 2 stelute, ce inseamna asta? Cafenea de 2 stele? Nu-mi prea convine, va rog sa-mi schimbati fata de masa ca e patata.




Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Adina kg care le ai in plus doneazale.Numai la omu' rau nu se "ataseaza" nik,...dupa 2 luni de cand am nascut am ajuns deja la 50kg



Bazar pentru Bogdan-Andrei
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Principe, nu mai mai mir ca va nationalizeaza chavez tot. Pai habar n-ai sa ai grija de-o cafenea, pierdeti numarul matricol...nu mai bine s-o ia statul venezuelean?

Mergi la inceput