de 9 ani alaturi de voi!La multi ani comunitate DC

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Hei... m-am emotionat...

La multi ani, DC si multumim, Mirela si Florin pt initiativa... am gasit aici prieteni, prieteni adevarati, cu care stiu ca pot povesti o viata, am gasit sfaturi si vorbe bune cand am avut nevoie... am ras cu voi, am plans cu voi si cand prind putin timp liber, acesta este primul site pe care il accesez, chiar inaintea mailului...

La multi ani, Despre copii, si sa existi la fel de minunat inca 99 de ani de acum inainte!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

La Multi Ani

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

La Multi Ani, DC - fondatori, moderatori si membri.

scrisesem ditai mesajul, dar tot n-ar fi fost suficient pentru cate as avea de spus. asa ca mai incerc odata, doar cu esentialul, daca reusesc sa ma abtin la atat.

informatiile obtinute aici mi-au schimbat viata in bine, si nu e vorba goala! mai ales cele practice, vezi subiectul cu fardurile minerale, dar unde se discuta si alte cele, cum ar fi despre soap nuts (extraordinar!) in loc de detergenti. sau cel cu shea butter, care mi se pare fenomenal, ca nu mai folosesc tampenii pline de chimicale pentru ranile de la cazaturi ale soniei. citesc cu religiozitate si subiectul cu gradinaritul, inca de cand s-a infiintat, nici o carte nu m-a invatat atatea. tot cu fetele de aici m-am lasat de fumat de cateva ori (si reapucat la ZZ:-)), de diete, sport, tot pe dc mi s-a dat apa la moara cu despicatul in patru ca niciunde altundeva, tot pe-aici mi-o iau pe cocoasa de fiecare data cand sar calul, si gardul in acelasi timp, si mi-a folosit si in viata reala. nu mai zic de carti de care n-as fi avut vreo sansa sa aud, e o placere sa vizitez clubul cititoarelor la cafeaua de dimineata.

si nu in ultimul rand, pe dc m-am indragostit de femeia romanca. de care am crezut, inainte de dc, vezi enspe ani in romania, ca ma despart galaxii intregi. sunt prea putini barbati pe dc, asa ca sa nu se supere ca generalizez, dar cifrele vorbeste. :_-)) inima dc e femeia romanca, asa cum n-am cunoscut-o in real cam niciodata: femeia romanca e magica. e prea lunga lista celor pe care mi le-as dori de surori si prietene in viata reala, multe care nici nu s-ar astepta macar la asemenea impertinenta din partea mea. :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielatt spune:

La multi ani Dc ! O spun din toata inima, pentru ca DC este in "spatele" micului meu print si deci se afla la baza fericirii mele.
Cand deja ma gandeam ca este tarziu sa devin mama, atunci cand incercarile mele esuau si intrasem in panica, atunci..in 2005, am descoperit DC !
Nu mi-am facut cont ci doar citeam cu ardoare si patima din experientele "aspirantelor", am urmat chiar cateva retete si/sau sfaturi..ce sa spun ca s anu lungesc mult..pot spune ca am fost parte din fiecare sectiune, de la aspiranta la fericita mamica. Si acest lucru numai datorita acestui site. As vrea sa pot cumva multumi, adica sa multumesc tuturor celor care sunt aici in forum, celor care au pus baza acestui site, pentru ca aici se realizeaza un lucru extraordinar. Aici ne informam, plangem, radem, este un loc pe care poti conta...

Multumesc din suflet ca existati si sa stiti ca sunteti pentru mine (sunt convinsa ca nu numai pentru mine) un umar unde pot gasi mereu raspunsuri la intrebari.
Sunteti extraordinare fetelor, eu si printul meu Matei Iulian va multumim ca existati pentru ca datorita vou, noi doi suntem impreuna.

danielatt mamica fericita de print Matei Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

La multi Ani, DC!!!

POZE 2009 ,
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

SMS 858 - doneaza 2 EURO pentru ASOCIATIA INIMA COPIILOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

LA MULTI ANI DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

La multi multi ani DC

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

LA MULTI ANI !!!


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi, multi ani fericiti si impliniti, DC !!!




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

"LA MULTI ANI DC!!!!!!!!!!"
La cati mai multi anisori plini de impliniri si bucurii! Si "La Multi Ani! si copiilor desi cu intarziere...

Mergi la inceput