10 intrebari despre tratamentele sterilitatii

10 intrebari despre tratamentele sterilitatii | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Dorinta de a ramane insarcinata este adesea stresanta si va poate consuma extraordinar de tare. Dar, cu cat veti fi mai informata, cu atat drumul pana la momentul de a deveni mamica este mai scurt. Cunoasterea inseamna putere. Cu cat stiti mai multe, cu atat veti avea mai putine emotii si veti putea sa infrunta#539;i mai bine emotiile puternice pe care le puteti simti in timpul tratamentului. Iata www.desprecopii.com/info.asp?id=1768" target="_blank">10 intrebari si raspunsuri pe care trebuie sa le stiti daca sunteti o aspiranta la titlul de mamica.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didiloo spune:

intr-adevar utile!multumim mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns faurneluta spune:

Eu sunt foarte stresata imi doresc foarte mult un copill

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_ghind spune:

multumesc mult pentru sfaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

stresul e cel mai mare dusman pt conceperea unui copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danylini spune:

Stresul......, dar cum putem scapa de el, cand iti doresti foarte mult un copil, e imposibil, sa stai 2 saptamani si astepti, si te intrebi "oare o fi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nerama spune:

si eu sunt atat de stresata dupa mai bine de 3 ani de incercari nereusite incat plang foarte repede, sunt nervoasa si nu-mi convine nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasimina spune:

Buna fetelor, sunt novice pe acest site, dar vreau sa va impartasesc si eu ce am aflat.
Aseara tocmai fusesem la un medic foarte bun din Arad, la un control de rutina. Eu si sotul meu nu avem copii (inca)pe motive diverse.Am inceput sa ne facem probleme ca unul din noi avem ceva. Surpriza suntem ok, doar ca respectivul dr ne-a mai spus un lucru interesant......tot stresul si toate problemele se inmagazineaza in organele genitale facandu-le pe acestea mai putin active. Cred ca are dreptate tinand cont si de experienta lui. Asa ca fetelor lasati stresul sau incercati sa va bucurati de fiecare moment placut din viata voastra.
Sa ne auzim cu vesti bune.
Pupici

Mergi la inceput