Bronzare organica

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RazaDeSoare spune:

maria_ene,cred cu tarie ca tu lucrezi in acel spa(ca doar asa e denumit ).NU aveai cum sa fii tu,pentru ca eu am mers acum o saptamana acolo,pe cand tu deja fusesesi de cel putin 2 ori inainte.Da-o naiba de fascinatie,ca doar nu esti fascinata mereu?Sau de aceea mergi la bronzat??Ca te-a fascinat atat de tare.Ce te-a fascinat asa de tare eu ca persoana sau bronzul de pe mine???

Nu inteleg ce te deranjeaza atat de tare mesajul meu?? Este strict parerea mea legata de acel salon si de cum sunt tratati clientii acolo.Poate sunt eu defecta si nu rezista bronzul la mine,sau cine stie.Asta nu inseamna ca restul fetelor nu pot fi multumite.
Sau iti este frica de reclama negativa si ca scad programarile pentru bronzarea organica???




Citat:
citat din mesajul lui maria_ene

Razadesoare...imi aduc aminte la un moment dat ca era intr-adevar cineva fara cort...si m-am uitat si eu...dar pentru ca eram fascinata... sorry daca erai tu

Maria


_
http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Razadesoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Ce atatea discutii in contradictoriu dragelor? unora le place altora nu, depinde de multi factori intradevar. Am si eu o prietena cu tenul mai alb decat mine, si normal ca nu putea sa aiba aceeasi nuanta ca a mea. Eu zic ca merita incercat. Si daca e intretinut bine, adica cu hidratare multa si pregatirea corespunzatoare inainte de bronz,nu are de ce sa nu tina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Razadesoare, nu stiu ce ti-a dat ideea ca ma deranjeaza ce spui tu, doar m-am mirat pentru ca ti-am explicat din ce am vazut eu si ce ti s-a intamplat tie, departe de mine gandul sa incerc sa te conving de ceva, mai ales ca tie ti s-a intamplat...eu doar vroiam sa spun cum ar trebui sa fie..Nu, nu lucrez acolo, nu cred ca as mai avea cum sa stau pe forum...dar merg acolo de 4 ori pe saptamana la tratamente, ca n-au numai bronzare, deci mai prind si ce se mai intampla pe acolo..si n-am spus ca te-as fi vazut strict pe tine, poate nici nu ai fost singura fara cort, imi rastalmacesti cuvintele...Fascinatie..pentru procedeu in sine, sa vad ca pe fiecare e cate o alta culoare, la asta ma refer si intentiile nu-mi sunt de a analiza persoana..imi pare rau ca si tu m-ai inteles gresit






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita70 spune:

Sa inteleg ca eu sunt cea mai castigata la acest bronz organic?
Probabil ne referim la acelasi salon sau nu (stiu ca sunt doar vreo 3 saloane cu bronz organic in BUc.). Eu pot sa va spun ca mi s-a facut bronzarea intr-un cort special, intr-un living nu pe hol si nu ma vedea nimeni dezbracata. Mai ales ca eu am dorit un bronz pe tot corpul, absolut peste tot. Va dati seama ca daca nu ar fi fost un cort as fi fugit de acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Am intalnit si romani fericiti:)))bravo luminita, si esti aurie acum sa inteleg?:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

A mai fost cineva la bronzare organica? Eu ma duc o data/ sapt si nu apuca bronzul sa se duca, si se vede super, sunt din ce in ce mai neagra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Citat:
citat din mesajul lui RazaDeSoare

maria_ene,cred cu tarie ca tu lucrezi in acel spa(ca doar asa e denumit ).NU aveai cum sa fii tu,pentru ca eu am mers acum o saptamana acolo,pe cand tu deja fusesesi de cel putin 2 ori inainte.Da-o naiba de fascinatie,ca doar nu esti fascinata mereu?Sau de aceea mergi la bronzat??Ca te-a fascinat atat de tare.Ce te-a fascinat asa de tare eu ca persoana sau bronzul de pe mine???

Nu inteleg ce te deranjeaza atat de tare mesajul meu?? Este strict parerea mea legata de acel salon si de cum sunt tratati clientii acolo.Poate sunt eu defecta si nu rezista bronzul la mine,sau cine stie.Asta nu inseamna ca restul fetelor nu pot fi multumite.
Sau iti este frica de reclama negativa si ca scad programarile pentru bronzarea organica???




Citat:
citat din mesajul lui maria_ene

Razadesoare...imi aduc aminte la un moment dat ca era intr-adevar cineva fara cort...si m-am uitat si eu...dar pentru ca eram fascinata... sorry daca erai tu

Maria


_
http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html


Raza de soare eu de la pagina 4 a acestui subiect m-am prins ca donsoara lucreaza pe acolo,(vazand-o si pe la alte subiect.
Ma bucur ca intuitia nu ma inseala,si mai sunt si alte persoane de acord cu mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

Criss te rog trimite-mi si mie pe MP unde mergi la bronzat si cateva detalii, te rog,

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octopusu spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita70

Sa inteleg ca eu sunt cea mai castigata la acest bronz organic?
Probabil ne referim la acelasi salon sau nu (stiu ca sunt doar vreo 3 saloane cu bronz organic in BUc.). Eu pot sa va spun ca mi s-a facut bronzarea intr-un cort special, intr-un living nu pe hol si nu ma vedea nimeni dezbracata. Mai ales ca eu am dorit un bronz pe tot corpul, absolut peste tot. Va dati seama ca daca nu ar fi fost un cort as fi fugit de acolo


Luminita, spune-mi si mie,te rog cam pe unde ar fi cele 3 saloane din bucuresti, sa gasesc si eu unul mai aproape de mine, pt ca vreau si eu sa merg, neaparat.

Mergi la inceput