Dinofroz !!!

Dinofroz !!! | Autor: geniest

Link direct la acest mesaj

De unde cumparati Dinofroz-i ??? Eu am luat numai de la ookee.ro...numai acolo am gasit dar ma costa f mult transportul (25 )roni. Mai ieftin ati gasit pe undeva ?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Noi am luat Dinofroz de la Cora, in urma cu 2 saptamani ca sa vina cu iepurasul! Am luat si varianta mare cu 2 dinozauri si dvd, si varianta simpla cu un singur dinozaur! (Cora-Militari)! Dupa cateva zile am fost iar si erau inca! de atunci n-am mai fost! Incearca ! le-am luat mai ieftin decat le gasisem pe net!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."
"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Se pot gasi si prin magazinele mai rasarite de jucarii (respectiv eu am vazut in vreo doua raioane de jucarii din Mag. Titan). In ce zona stai?

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui katty

Noi am luat Dinofroz de la Cora, in urma cu 2 saptamani ca sa vina cu iepurasul! Am luat si varianta mare cu 2 dinozauri si dvd, si varianta simpla cu un singur dinozaur! (Cora-Militari)! Dupa cateva zile am fost iar si erau inca! de atunci n-am mai fost! Incearca ! le-am luat mai ieftin decat le gasisem pe net!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

"O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..."
"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."




Wow...super...multumesc mult de tot. Azi ma opresc in Cora.....super..nu-mi vine sa cred..pe net sunt asa scumpe si se mai adauga si transport

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sunt si la Metro, am vazut acum 2 zile, si in Real.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Help me...ce se face cu Dino-froz-ul?
Se pune apa in ou si se pune in congelator sau se pune doar chestia aia mica cu dinozaurul si sarea in congelator?

Multumesc,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Nici una, nici alta Se ia suportul de plastic in care ai si dinozaurul si sarea aceea si se pune apa de la robinet. Asteapta cateva secunde si sarea aceea se face ca gelatina, isi mareste volumul....ca si cum aia ar fi zapada/gheata, dupa care se scoate dinozaurul din ea si.... asta-i tot. Gelatina aceea se arunca.

Problema e ca sunt 48 si ii vrea pe toti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Gandindu-ma ca azi e 1 mai si lumea e la gratare...am pus apa...dupa cum arata intr-un videoclip si a "inghetat" dinozaurul. Cat am fost plecati...tot l-a pus in congelator sa inghete. Acu asteapta sa se dezghete...

Multumesc mult pt raspunsuri... si wk-end placut.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

sunt si-n Selgros, dar e mare pacaleala cu ele...sunt asa de mici figurinele, si copilul se uita la ele fix 10 minute, dar na, in alea 10 minute e fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Sunt 48?!!?
Sper ca nu si-i doreste pe toti!!
Noi tot timpul avem oua de dinozaur in frigider



cristina si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Nici una, nici alta Se ia suportul de plastic in care ai si dinozaurul si sarea aceea si se pune apa de la robinet. Asteapta cateva secunde si sarea aceea se face ca gelatina, isi mareste volumul....ca si cum aia ar fi zapada/gheata, dupa care se scoate dinozaurul din ea si.... asta-i tot. Gelatina aceea se arunca.

Problema e ca sunt 48 si ii vrea pe toti...


Las ca nu mai pleci la Barcelona si ii iei pe toti

Mergi la inceput