Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 98

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Condoleante familei si condoleante voua,celor care ati fost alaturi de Emma in lupta dusa!



*Blackmoon Lady 7+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Emma, licurici iubit, zbor lin printre stele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

da , mi-e atat de dor atat de dor cum sa fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aida,

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Aida, nu pot decat sa iti trimit o imbratisare stransa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sunt multe momentele in care m-am si ma gandesc la Emma. Ma gandesc cata durere ti-a lasat in suflet disparitia ei, ti-a ars sufletul si nimeni si nimic nu va vindeca rana asta. Poti doar sa iti amintesti momentele minunate pe care ti le-a daruit si pe care nu ti le poate lua nimeni.
Licurici scump si minunat, odihneste-te in pace!


Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

iubita aida,

ma gandesc la tine, la Emma, aproape in fiecare zi... emma este pe veci in sufletul meu. suferinta ta este mai crancena decat poate oricare dintre noi sa inteleaga...

in fiecare an pe 24 iunie ma gandesc la voi, la emma, la suferinta ta infinita... este atat de nedrept! fratiorul trebuia sa rada in imbratisarea calda si iubitoare a emmei, nu la poza ei...

imi amintesc lupta voastra, vointa emmei, dragostea ta mai presus de suferinta si nu-mi vine tot nu-mi vine sa cred ca emma nu mai este langa tine. sunt atat de sigura ca este langa voi permanent, ca este langa fratiorul pe care l-a iubit chiar daca nu l-a cunoscut... dar cum poate fi asta o alinare, cand dorul tau este atat de mare, cand emma trebuia sa creasca frumoasa, iubitoare, vesela, langa parintii care o iubesc...

sunt alaturi de tine, aida... emma, suflet pur, vino la mama ta in vis si alina-i durerea... te iubim, ingerule!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Zbor lin printre stele licurici scump.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


Aida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Aida, ma gandesc la voi

Mergi la inceput