Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 95

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karis spune:

Doamne, e atat de dulce bebe Eric.
Sper sa iti aline suferinta si sa iti umple sufletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

multe si ganduri bune pt tine....

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Draga Aida... nu stiu cum sa iti alin durerea... Tot ce pot sa fac acum este sa iti transmit si de la noi multe ganduri bune si multa dragoste

O sa treaca durerea...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Spune-mi ceva frumos... din dragoste!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... si se mai apropie un Craciun fara Emma , nici Mos Nicolae nu a venit la Erik si nici sa impodobesc casa pt Craciun nu am chef Oare cum sa trec peste asta? Nu pot si sunt furioasa ca pentru Erik care este un baietel extraordinar nu pot sa ma rup din durerea mea . Cum sa ma bucur cand Emma nu e aici? Imi este atat de doooor . Erik cere tabloul cu poza ei si rade nebuneste la ea , iar eu nu pot decat sa plang of daca ar fi fost aici cate planuri am fi facut si ce agitatie ar fi fost , dar asa ...
Mi-e tare dor de tine fetita mea !!! De ce nu te mai visez? Vino la mine macar in vis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Aida - iubita ta este in fiecare clipa alaturi de Erik! se bucura impreuna de fiecare clipa
fa-i lui Erik un Craciun frumos, pregateste lucruri ca si cum Emma este alaturi de voi - este!

te imbratisez cu drag si-ti doresc multa putere

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Iti doresc multa, multa putere.
As fi vrut tare mult sa te ajut

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Aida,te imbratisez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

as vrea sa te incurajez si sa te rog sa ii ofer un Craciun minunat copilasului tau cel mic dar si sa spun ca sunt sigura ca durerea e acolo, prezenta si nimeni dintre cei care nu au trecut prin asa ceva nu poate sti ce simti.
multa putere draga noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Aida, , nu-i zi sa nu ma gandesc la Emma si la tine. Nu te pot ajuta decat cu o imbratisare, cu gandul si cu rugaciunea, doar atat. Emma este sigur aproape de tine, o legatura cum ati avut voua, trece si de granitele cunoscute noua. Sunt sigura ca te vede si ca-ti este alaturi.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Licuriciule, au trecut doi ani, de cand ai zburat spre Inalt!
Iti aducem o floare, o lumanare si o rugaciune catre bunul Dumnezeu, sa-ti dea odihna vesnica si Lumina fara sfarsit!
Nu te vom uita niciodata!Vom pastra vie amintirea chipului tau drag si a sufletului tau bun!

Azi, cand ridicam ochii inspre cer,norii pufosi au forma unei mari inimi!
Aida si Laci, cu tot sufletul langa durerea voastra!


Mergi la inceput