Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 84

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_mada spune:

Aida,D-zeu sa va apere de-acu de necazuri si tristeti si minunea mica,Eric,sa fie sanatos si sa va ajute sa mergeti mai departe.
Dulce Emma,vegheaza asupra greu incercatilor tai parinti si spune-le ca vrei sa se bucure cu toata fiinta lor de fratiorul tau.Ma gandesc la voi si va trimit gandurile mele cele mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama42 spune:

Sunteti minunati!
Plang si rad de dragul vostru si ma bucur ca de propriul meu bb care e fix cu 2 luni mai mare decat Eric :-) Multe binecuvantari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

6 luni
Au trecut 6 luni iubire fara sa te aud si fara sa iti vad chipul (decat in filmulete si poze) si este greu , imperios de greu.
Intre timp s-a nascut si fratiorul tau si e asa urlacios cum ai prezis , dar stiu sigur ca daca ai fi aici ar fi mai linistit. De multe ori ii zic ca daca ai fi aici l-ai boscorodi la cat urla , dar poate ca tu ai stii cum sa il impaci.
Nu am mai visat nimic cu tine si nu imi place.
Dupa ce Erik s-a nascut si am ajuns acasa , catelusul tau a murit oare e cu tine?
As avea atatea sa iti spun am avea atatea de facut. Anul trecut erai inca pe picioare si in plina verva. Imi e foarte dor de chitaiala ta care ne umplea casa si inimile. Boala aia nenorocita ne-a abatut atentia de la ce era important ... si cate nu ar fi de zis. Dar ce folos?
Te iubesc fetita mea si imi e dor de tine Emma draga , sau Kissyleata asa cum iti placea sa iti spunem.
6 luni departe de tine



Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Of Doamne Aida

si muuuulta forta mamica draga...

Nikole, mami lui Albastrel(4.08.2007) si fericita 15+cu posibil...Maronel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Aida,mi se rupe sufletul in doua cand vad ce scrii.Ma gandesc tot timpul la voi, la EMMA(chiar zilele astea am privit iar filmuletul acela cu ea)si simt o durere pe care in viata mea n-am simtit-o.Pai daca eu simt asa ceva.....tu, draga mea,nici nu pot sa-mi imaginez ce lupta se da in tine cu fiecare zi care trece.Dar din pacate nimeni nu mai poate face nimic, decat Dumnezeu sa te intareasca sa mergi mai departe.

Te imbratisez cu multa dragoste si ma rog ca sa o simti pe EMMA cat mai aproape, sa-ti apara in vis in fiecare noapte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Aida si te imbratisez strans, strans de tot
Dumnezeu sa odihneasca in pace pe puiuta ta draga...Emma
iar tie sa-ti dea putere si liniste si vise frumoase cu printesa ta
si pe urlaciosul "foca" mic si grasunel

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Aida, un pupic si o rugaciune pentru sufletul tau de mama atat de incercat.Stiu ca nimic nu iti va putea umple acest gol,offf mi-e asa greu sa-mi gasesc cuvinte care sa te linisteasca macar putin...
Ai doar incredere ca nimic nu e intamplator si Emma e mereu langa tine,iar mangaierea ei o vei simti de cate ori iti este greu.


Natalia Ioana (13-08-2002)si Noemi Antonia(31-03-2007)
Noemi 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

aida, si vor fi 12 luni departe de iubirea ta, si apoi vor fi mereu alte luni care trec si fac parte din viata noastra trecatoare!
aveti grija de sufletele voastre , ai grija de eric ( care e un SCUMP)
si incearca sa traiesti o viata care nu il va impovara pe fiul tau.
el e un dar de la Dumnezeu, sa va aline, sa va ajute sa mergeti mai departe..
aida, drumul tau e lung, viata cateodata ne loveste atat de tare!... dar atata timp cat stii care e drumul tau va fi bine!

si nu uita niciodata ca emma e acolo sus si vegheaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Aida

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput