Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 56

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Aida, suntem alaturi de voi in fiecare zi!


Andreea, mamica de Anastasia (23.02.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

sper ca esti cat de cat bine Aida...
curand vei simti cum misca micutul din burtica ...el o sa te faca sa te simti macar putin de tot mai bine...

...Emma...sunt convinsa ca este bine...Doamne Doamne nu-si paraseste niciodata ingerasii...nu are de ce sa se simta singura.......este alaturi de Doamne Doamne...impreuna cu toti ingerasii..

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

11+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Aida, este prima data cand postez pe subiectul Emma, dar vreau sa stii ca multi citesc , dar prefera sa nu scrie, sunt alaturi de tine, si au fost alaturi de Emma. Esti o mama minunata atat vreau sa iti spun. Multa putere in continuare. Emma va vede si sigur isi doreste sa va vada fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Haiduka, vroiam neaparat sa-ti scriu aici...doar atat...ca te pe zi ce trece tot mai mult!
Mint...ca VA iubesc tot mai mult!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia_m spune:

Aida, imi pare nespus de rau pentru pierderea pe care tu si familia ta ati suferit-o!
Daca as putea face ceva, orice, sa va fie mai usor, nu as ezita nici un moment. Frumoasa si vesela Ema o sa ramana mereu si in sufletul meu.


Emilia M

Copii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

O pentru tine, Aida, si o .

Chiar daca acum se scrie mai rar aici, nu v-am uitat, ne gandim mereu la voi.

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Si eu sunt cu gandul la voi.
Multa putere!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Sunt cu gandul la tine, Aida !
Sper sa visezi licuriciul, sa-ti dea de veste ca e bine, acolo unde este !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

va dragelor si va multumesc pentru suport.
Din pacate nu am nici o veste de la Emma . Ma trezesc de cateva ori in noapte si ma intreb si incerc sa imi amintesc daca am visat-o
In noaptea asta am visat-o , dar nu asa cum as fi vrut . De fapt visele sunt doar plasmuiri ale mintilor noastre ... nimic real
oooof
va , aveti grija de voi

Aida ... 18+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galushk spune:

E prima oara cand postez pe forumul acesta...si m-a mracat acest subiect...Dujmnezeu sa te binecuvinteze Aida,si sa-ti aline durerea!

Mergi la inceput