Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

N-am scris niciodata, dar am citit zi si noapte gandul mi-a fost la voi..poate prea putin.........
am fost muta in fata suferintei voastre....nu mi-am gasit cuvintele atunci si se pare ca nici acum........

Mi-am facut curaj acum, sper, sa imi gasesc vorbele!

Un zambet minunat o bucurie de copil, o lectie de viata...din pacate lumea noastra va fi mai saraca fara zambtul tau Draga Emma!

NU TE VOI UITA NICIOADA!

AIDA SI LACI!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

aida, draga mea, acorda-ti timp...
sunt cuvinte fumoase scrise aici, sunt ganduri adevarate si minunate, sunt suflete sincere care sunt alaturi de tine...
dar numai tu stii ce simti cand vezi patul gol...cand vezi jucariile ...cand vezi hainutzele...cand vezi pozele si filmele... cand stai si asculti si nu auzi nimic... si cand realizezi ca nu va mai fi niciodata ce a fost...

eu as propune ca Emma sa aiba un topic al ei , iar pentru tine , Aida, sa fie un topic separat... si nu in ideea ca v-ati despartit , pentru ca voi doua intotdeauna veti fi impreuna ... ci doar pentru ca suferinta ta e imensa si poate toate cuvintele pe care aceste suflete minunate le scriu te fac sa plangi si mai mult...
numai tu stii cat de greu ... si numai timpul te va ajuta ...tine-l pe Dumnezeu aproape de gandurile tale si atunci cand peste sufletul tau se va pune prima cicatrice si vei pregatita sa citesti, fara sa plangi, tot ce scriu aceste suflete minunate despre Emma , poti sa intri si sa citesti...
poate gresesc cu aceasta propunere... poate nu...

















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Of Doamne Aida, imi plange sufletul pentru tine.

Cristina, mamica fericita de Eva Maria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Doris-Alina,,cand am vazut filmuletul si am auzit cantecul,am crezut ca am intrat gresit,este aproape identic cu cel ce l-am facut pentru mine ,difera doar unele poze,sfasietor,,dar atat de frumos,atata zambet si ochii,ochii aia care te fac sa te minunezi in fata lor,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Cat de dureros este...imi plange sufletul pentru Aida, fetelor fiti alaturi de ea, are atat de mare nevoie de sprijin!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Doris
foarte frumos.
Emma va ramane mereu in sulfetele noastre, chiar si a celor care am cunoscut-o din postarile vostre si ale Aidei, mamica greu incercata.
Aida multa putere mamico. Sa fii convinsa ca ai facut absolut orice pt micuta Emma, tot ce era omeneste posibil. In fata ta ma . Am invatat extrem de multe de la voi.
Putere si curaj iti doresc. O sa ma rog sa va gasiti cumva linistea sufleteasca.

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Condoleante!

N-am fost in stare sa scriu pana acum.Nici acum nu sunt in stare sa scriu mare lucru...
Filmuletul m-a facut praf!
Imi vine in minte in mod obsedant un vers dintr-un cantec "Cum se poate sfarsi intr-o singura zi atata viata"?!!!...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

doamne cat de dureros poate fi.......saraca mama!

* za rabbit rules *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

Aida, Laci si buni
Dumnezeu sa va aline durerea dragii mei!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:



Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput