Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Of, Aida, nu am cuvinte sa exprim ce simt. Ca si mama te inteleg perfect, stiu ca vei face tot ce se poate face pentru Emma si tot ce vei face va fi din dragoste pentru ea. Te imbratisez puternic si iti doresc putere.
La noi azi e Vinerea Mare, Pastele e la un Pas. Vom spune o rugaciune pentru voi si va vom imbratisa virtual.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra.C spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

off scumpa mea Aida....asa mult te inteleg....nici o mamica pe lumea asta nu vrea...si nu poate sa accepte moartea puiului ei.
Esti o mamica tare buna....si ai sa fii si pt bebe din burtica!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

9+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Aida, te-am mai intrebat o data si poate nu ai vazut, ai primit PM-ul de la mine? Ma ofeream sa-ti cumpar un remediu care o poate ajuta pe Emma. Eu nu spuneam ca este ceva miraculos, ci asteptam numai un da sau nu.

Carla, s.30 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

offf aida m-ai cutremurat ma daore sufletul cand ma gandesc la suferinta voastra

sa nu te mai aud ca te judeca cineva ca tot incerci tratamente , ca nu accepti , cum adica ? .... vreau sa vad cine te judeca ?... nu pot sa cred !... cum sa te judecam ? doamne fereste! .... am face si noi tot ce ne-ar sta in putinta pentru ca Emma sa-si revina .... cum sa te condamnam mama de milioane ce esti

te pup pe suflet sa mai alin durerea
ma rog continuu sa aiba kissy mic o zi cu soare si fara dureri

ANDANII

Rugaciune si iubire din tot sufletul pentru Emma

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Aida, esti un om, o mamica impresionanta !
Te imbratisez strans si te pup cu tot dragul.
Doamne ajuta, sa-i fie bine Emmei !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.

Emma INVINGE cancerul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teosica spune:

Numai cine nu a simtit o durere atat de mare pentru copilul lui poate judeca pe cineva aflat intr-o astfel de situatie.
Av vrea sa putem sa va transmitem puterea noastra, si liniste si calm si o minune...
M-a ravasit mesajul tau...nu stiam ce mama puternica esti si cat de mult ati luptat amandoua.
Va imbratisam cu toata forta ..si Dumnezeu sa fie alaturi de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Aida, n-am cuvinte. sunt sigura ca tu, ca mama , ai facut orice era omeneste posibil sa o ajuti pe emma. dumnezeu sa va aiba in paza lui si sa aiba mila de voi. te poop.

"mai avem nevoie si de iarba......"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Galarina spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleopiciu spune:

Sunteti in gindurile si in rugaciunile mele



Mergi la inceput