Doctori de care sa te feresti (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

Buna ziua!
Am si eu o intrebare. Stie cineva ceva despre d-na dr. Ruxandra Dumitrescu? Este medic la spitalul Cantacuzino din Bucuresti. Mi-a recomandat-o cineva, am fost la ea, dar de cateva zile mai multe colege mi-au zis ca au auzit de ea si ca nu ar fi tocmai ok. Ca nu prea participa la nasteri decat daca nu ii deranjeaza programarile de la cabinet si chestii d-astea. Asa e? Va rog sa imi ziceti daca stiti ceva, sunt prima data insarcinata, sunt in 8 sapt,am 30 de ani si mi-e teama sa nu ma lase balta, tocmai cand am nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralia spune:

buna ziua tuturor!
Am scris undeva pe forum ca din pacate nici luna trecuta nu am avut bebe, dar in ziua in care am aflat ca nu voi avea bebe, am aflat ca voi fi nasa unuia:)!
Viitoarea mea finuta draguta este programata la dna dr Bari Maria, la Filantropia si din pacate nu prea am gasit nimic date despre dansa. Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii?
Multumesc mult! si la toata lumea.


oli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mahaui spune:

buna seara
dr Dumitrescu Ruxandra este foarte buna ca si medic, doar ca sta prost la capitolul timp, in sp cel putin sant foarte slabe sansele sa o prinzi , mai repede la cabinetul dansei poti incerca

subhanAllah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

Buna ,

as dori sa stiu daca il cunoaste cineva pe dr. Hamid Ayatollahi de la Medicover si Filantropia.

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Buna ziua,

despre dr. Andrei Tomescu din Targoviste imi poate da cineva referinte? indiferent daca sunt pozitive sau negative.

Viitoare mamica in culmea fericirii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raaluca spune:

Dr. Dan Deva e la spitalul Prof. Dr. Panait Sarbu (fosta Maternitate Giulesti)
Eu am nascut acolo si la internare am urcat cu el in lift. Pare destul de simpatic.

Raaluca mamica de Lena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Buna,
eu o sa nasc cu dr Hamid Ayatollahi, au mai nascut doua colege cu el si au fost foarte multumite in sensul ca a fost disponibil oricand si am inteles ca e destul de iubit in spital.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana04 spune:

Buna fetelor,

Pentru ca suntem la categoria "DE CARE SA TE FERESTI" am si eu de nominalizat o "dna doctor" - ZORZAN GEORGETA de la Polizu

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

buna fetelor, am imi pare rau ptr experientele esuate cu doctori"nebuni" ca sa-i numesc asa, insa eu am avut o prietena in criova care a nascut cu un anume dr Pitici, si a patit-o rau de tot la cezariana,are uterul facut varza, plus ca are si o plasa ptr a=l putea sustine, luni bune cu puroi...groaznic, foarte urat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

De Dan Deva are si cabinet particular prin Militari. Am fost o singura data ptr o colposcopie. mi-a explicat exact ce si cum. Dar mi-a zis sa ma duc la control abia peste 1 an.( am fost la el doar ptr a-mi face si la alt cabinet colposcopia)au fost identice colposcopiile.daca dr mea mi-a zis sa ma duc in fiecare luna la ea la control el mi-a zis ca ma asteapta peste 1 an...............

Mergi la inceput