Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

buna, este cineva din Pitesti?sau imi paote recomnada cineva un doctor bun din Pitesti? sau tre sa fug direct la Bucuresti? am auzit de D-na dr. tANASESCU, ar fi foarte buna, multumesc

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_chelcea spune:

buna seara,

va rog mult sa ma ajutati cu info (in masura in care e cineva pe aici care stie). sunt in tratament/observatie la doctorul florin isopescu de la spitalul caritas. am cautat pe net informatii despre dansul si am vazut ca in general sunt favorabile, dar postarile erau mai vechi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxiiiii spune:

Buna...sunt tot din Pitesti si am 14 saptamani dar nu te sfatuiesc sa nasti cu nimeni din oras...sau cel putin in niciun caz cu o Dr. ca tanaseasca ... singura Dr. ok din oras este Dr I onescu insa ea nu asista la nasteri dar este o Dr. excelenta....iar Copaceanu este buna pe cezariene dar e ciufuta...daca ai cum incearca in Buc ...e mai safe decat aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanuioana spune:

buna imi poti sa numarul de telefon al dr Parvu Ioan sau de la cabinetele dansului ? multumesc mult . Sau stie cineva un doctor bun in targul Jiu ? pentu a ma putea duce s ama ia in evidenta sunt insarcinata in 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxiiiii

Buna...sunt tot din Pitesti si am 14 saptamani dar nu te sfatuiesc sa nasti cu nimeni din oras...sau cel putin in niciun caz cu o Dr. ca tanaseasca ... singura Dr. ok din oras este Dr I onescu insa ea nu asista la nasteri dar este o Dr. excelenta....iar Copaceanu este buna pe cezariene dar e ciufuta...daca ai cum incearca in Buc ...e mai safe decat aici
mersi frumos, sa inteleg ca tu deja ti-ai ales dr. la bucuresti...eu am tto auzit de tanasescu ca ar fi buna...sincer, si mie mi-e groaza de ddoctorii de aici, da rnu prea am de ales

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AniOevet spune:

Buna ziua mamici si burtici, nu am gasit nici o parere despre doamna doctor Tufan Aurelia de la Spitalul Municipal si clinica dumneaei, cu dansa a nascut si nasa mea insa as mai fi vrut niste pareri. Cu mine se poarta frumos la controale ( mentionez ca burtica are 11 saptamani)dar este mai bine sa stim mai multe de la inceput. Sarcini si nasteri usoare va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Buna fetelor,

A nascut cineva cu d-na doctor MOARCAS MIRELA de la Municipal? Stiti cumva unde are cabinet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara spune:

buna ziua. am o rugaminte:
o parere (cat mai actuala) despre dr. pana stelian
am inteles ca lucreaza la
filantropia / anais / euroclinic
multumesc


9+

mioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lionbaby spune:

ma intereseaza si pe mine pareri despre dr Nestianu Liliana..urmeaza sa merg la primul control la dansa pe 23.03..ar fi al treilea medic si sper sa fie ok..sa ma asiste si la nastere..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cretuana spune:

A nascut cineva cu dr. said de la caritas?mie mi se pare un dr bun dar astept pareri



23+

Mergi la inceput