Cosmeticiana

Cosmeticiana | Autor: luny

Link direct la acest mesaj

De cand am nascut, si chiar cateva luni inainte de a naste, nu am mai fost la un tratament facial...am tenul foarte incarcat, puncte negre si mici cosulete si nu-mi place deloc aspectul!
Imi puteti recomanda o cosmeticiana, eventual dermato-cosmeticiana, care sa-mi faca o curatire ca lumea si sa-mi dea niste sfaturi competente?..m-ar interesa numai daca ati incercat si voi si ati fost multumite de rezultat, si macar informativ, cat a costat, ca 2 salarii nu dau la Silhouette!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alitzuca spune:

Am mai scris pe undeva, eu merg la Rodi - http://salonphoenix.wordpress.com/rodica-magearu/ .. au si preturi undeva acolo... Face un super tratament. Am auzit ca si fata de pe tura cealalta - Alice, ar fi buna dar la mine se leaga cosmetica cu manichiura si coafatul, asa ca merg pe o singura tura. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Wow! Mergeam la Rodi de cand lucra la un salon in Obor. Da, si penseaza super. Acum nu mai stiu pe unde e. Alice era colega ei pe cealalta tura, tot in Obor. S-au mutat amandoua, inseamna. Anul trecut am vrut sa merg la ea, dar nu mai lucra unde stiam.
Da, Rodi e buna si priceputa si prietenoasa:-)

Altfel, te-as trimite in Focsani la cel mai fain tratament. Serios, nu cred ca mai e nimeni la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alitzuca spune:

ce tare! care era probabilitatea sa mai citeasca aici cineva care merge la rodi..? :))
Da, s-au mutat toate de la obor, cu manichiuriste, coafeze, cosmeticiene.. salonul in care lucreaza acum e al Danielei Calin, daca stii.. Coafeza pe tura pe care lucreaza rodi.. adica mereu au fost pe aceeasi tura :P
Daca vrei numar de telefon sau ceva, sa imi spui :d

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Foarte fain! Eu ma duceam la ea cand stateam in Romania. Anul trecut am vrut sa imi fac o programare si am fost trista ca nu am mai gasit-o unde stiam. Vezi daca sunt multumite clientele:-)).

Dar salvez adresa noului salon, ca sa stiu cand mai merg in vacanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

va multumesc pentru recomandare, josefine si alitzuca
mai prin centru, mai cunoasteti si pe altcineva, fetelor? eu stau undeva intre Mall Vitan si Unirii..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

luny si eu alerg dupa cosmeticiana mea, tocmai s-a mutat de la salonul unde a fost pana acum, de 7 ani merg doar la ea, e adevarat ca nu f des, ca nu-mi permit, dar atunci cand e imperios necesar, ma duc. eu sunt f incantata, deja imi cunoaste tenul f bine si ma bazez pe toate sfaturile ei. Inca nu am ajuns la noul salon, am programare pe 31 si am inteles ca e pe Decebal. Deci pe aproape de Unirii.
Daca vrei ma interesez si-ti spun cum se numeste.

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefiuta

luny si eu alerg dupa cosmeticiana mea, tocmai s-a mutat de la salonul unde a fost pana acum, de 7 ani merg doar la ea, e adevarat ca nu f des, ca nu-mi permit, dar atunci cand e imperios necesar, ma duc. eu sunt f incantata, deja imi cunoaste tenul f bine si ma bazez pe toate sfaturile ei. Inca nu am ajuns la noul salon, am programare pe 31 si am inteles ca e pe Decebal. Deci pe aproape de Unirii.
Daca vrei ma interesez si-ti spun cum se numeste.

leuta


da, sigur, mersi mult!! nu stii cum se numeste salonul?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput