colantii de slabit Lytess

colantii de slabit Lytess | Autor: croitorualin

Link direct la acest mesaj

A utilizat cineva cu succes colantii de slabit Lytess? Sau orice alt produs? Ceva rezultate? Am vazut reclama la cei de la farmaciile Centrofarm.

Cica colantii, ciorapii etc. ar contine nu stiu ce microcapsule de cafeina si unt de shea care ajuta la subtiere si hidratare. Ei "promit" reducerea cu 2-3 cm.
Preturile nu sunt de neglijat : 120ron.

Pina si mie mi se pare ciudat sa te imbraci cu niste ciorapi si sa slabesti Eu ma duc la aerobic si vin frinta deacolo; iar astia imi spun mie ca slabesc daca-mi pun ciorapi!
Dar nu strica sa intreb. Cine stie, poate ma surprinde cineva!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmen_M spune:

Nu am folosit asa ceva, dar am gasit ceva pe aproape. In Auchan la raionul cu obiecte si aparatura de fitness am gasit un costum din latex. Nu este scump deloc si transpiri ingrozitor de tare in ei. In plus si compacteaza corpul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu mi-am luat colantii anticelulita de la Lytess si efectul a fost 0 ... i-am purtat mai mult de 8 ore pe zi, si 5 zile pe sapt. Nici o imbunatatire... ma asteptam... dar cum n-am cand sa ajung la sala... am zis ca pot sa incerc... degeaba

Despre cei de slabit... n-am incercat... dar daca astia n-a udat rezultat... nu prea cred ca vor da ceilalti...

Mai bine ia 100% unt de shea ... e atat de greu de intins, ca atunci cand o faci, pune sangele in miscare... cel mai bun masaj...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Nici eu nu am avut nici un rezultat cu ei, n-au redus nici un mm.
Totusi, sunt 2 lucruri care mi-au placut la ei:
- daca ii port in timpul mesei, dupa cateva linguri de mancare ma satur;
- tin de cald iarna.



Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)




Emma INVINGE!



Bazar pentru Sonia, Andrei, Mihaita

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croitorualin spune:

Multumesc de raspunsuri! Mai bine investesc banii in altceva.

kid nu prea am inteles cum te saturai mai repede la masa? poate te strangeau in jurul stomacului? intreb si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Da. Eu mi-am luat modelul www.centrofarm.ro/ccC1X001437/poza_produs/Lytess--Pantalon-Push-Up-Slabit---Talie-Inalta-Ivoire-S-M.html" target="_blank">asta, marimea S, asa mi-a recomandat farmacista, cica asa trebuie sa fie, stransi pe corp.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)




Emma INVINGE!



Bazar pentru Sonia, Andrei, Mihaita

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

Fetele
eu am folosit altceva sa nu radeti dar si mie mi-au zis altele am incercat si pe bune dupa ceva timp se vede rezultat clar
folie de plastic in jurul corpului de unde vrei sa scap de grasime
ieftin si nu dormeam cu sotul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si mereu zic sa iau folie... sa fie in casa...
Eu inca stau acasa cu trupa... deci as putea sa ma infasor toata ziua... ca sa nu imi tin soata la distanta noaptile
Trebe sa incerc si cu folie... ca nu se mai poate cu celulita
Problema e ca din cauza de sterilet n-am voie electro stimulare si impachetari... la care se adauga si lipsa de timp
Eu nu vreau sa scap de cm ... sunt multumita asa cum sunt... dar celulita Si oricat as incerca sa mananac doar legume/frcute si sa beau apa suficienta... nu pot Oricum nu mananc prea des dulciuri, grasimi sau paine... dar daca n-as manca deloc, cred ca as fi piele si os...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita70 spune:

Pot sa va dau un sfat? Folie peste o crema anticelulitica, ulei paprika sau o crema reducatoare este mai eficient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am inteles ca uleiul de parpika nu e recomandat celor cu vase sparte etc. Si vad ca am tendinta... Asa ca eu ma multumesc cu crema anticelulitica... si folie




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput